سربلندی سپاه در عرصه های مختلف نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است«بهنام نظر وی روز جمعه به مناسبت دومین سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی و تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. انقلاب یکی از مهمترین اهداف بود. پس از چهار دهه عمر موفق این نهاد مقدس، کویر در عرصه های مختلف خوش درخشیده است.

وی ادامه داد: مجاهدین و اقدامات خالصانه سپاه پاسداران از مبارزه با عناصر ضدانقلاب در جریانات مختلف ضدانقلاب تا نقش آفرینی در دفاع مقدس نقش مهمی در تثبیت نظام جمهوری اسلامی داشته است.

رئیس دفتر سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: امروز پس از گذشت چهار دهه از عمر به برکت سپاه نام این نهاد مقدس لرزه بر اندام دشمنان انداخته و شکست های سنگینی بر دشمنان وارد کرده است. در همه عرصه ها و راهبردها.» نقطه ای از تاریخ انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف.

نظری گفت: اگر سپاه نبود کشور نبود – افتخار بزرگی برای این نهاد مقدس است. موفقیت و عملکرد درخشان سپاه را در عرصه های مختلف به نمایش گذاشتند.

وی افزود: دومین اردیبهشت در نظام سیاسی، اجتماعی، دفاعی و امنیتی ایران اسلامی یادآور تشکیل یکی از مردمی ترین، استانی ترین و مجهزترین نیروهای نظامی جهان به نام جان برکف است که دکترین آن حفاظت همه جانبه است. مرزهای آبی، زمینی و هوایی.» کشور عزیزمان ایران در برابر تمامی تهدیدات عوامل داخلی و خارجی.

دیدگاهتان را بنویسید