سردار حاجی‌زاده:امنیت کشور مثال زدنی است/ پهپادهای ما خار چشم دشمنان است

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در حاشیه دهمین سالگرد شهادت سردار تهرانی مقدم که صبح امروز(پنجشنبه) برگزار شد،‌ در جمع خبرنگاران با اشاره به دستاوردهای شهید تهرانی مقدم در عرصه امنیت کشور گفت: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و ما لزومی ندارد که راجع به حد توانمان صحبت کنیم چراکه دشمن به اندازه کافی درباره قدرت موشکی و دفاعی ایران صحبت می‌کند.

وی افزود: اینکه امروز دشمنان ما می‌گویند راجع به موشک مذاکره کنیم و پهپادهای ما خاری در چشم آنها شده و خواستار محدود کردن توان موشکی و پهپاد ایران هستند، بیانگر قدرت ما است. امروز نه تنها سالها تلاش دشمنان در حوزه تحریم تسلیحاتی به نتیجه نرسیده بلکه دشمنان صنعت نظامی ایران را تحریم می‌کنند که صادرات نداشته باشد‌.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه قدرتی که امروز فراهم شده نتیجه راه و روش و فرهنگ شهدایی چون تهرانی مقدم است، عنوان کرد: مقدم و یاران شهیدش مسیر و الگوی موفقیت را به ما نشان دادند. این مسیر و الگو تنها در حوزه امنیتی و دفاعی نیست و می‌تواند در حوزه سیاسی، فرهنگ و اقتصاد نیز به کار گیری شود. امروز لازم است از این الگو به ویژه در حوزه اقتصاد که عقب افتادگی داریم و مردم ما تحت فشار هستند استفاده کنیم و بتوانیم سد فناوری حوزه غیرنظامی را هم بشکنیم.

سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه شهید تهرانی مقدم و شهدایی از این جنس یک استثنا نبودند و از دل همین مردم آمدند و رشد کردند و ایستادگی کردند و این روحیه اخلاص را داشتند که بنیان گذار کار بزرگی در کشور شوند، تاکید کرد: تک تک جوانان ایران به شکل بالقوه یک مقدم هستند منتها باید در مسیر رسیدن به اهداف، مقاومت و ایستادگی کنند و در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنند به فرموده رهبر انقلاب آن عرصه را مرکز دنیا بدانند و در کار خود خالصانه باشند در این صورت قطعا در حوزه فعالیت خود یک تهرانی مقدم می شوند.

وی درباره تهدیدات اخیر مقامات رژیم صهیونیستی نیز عنوان کرد: در مجموعه کشورهای دنیا تنها حکومت و رژیمی که راجع به بقا و موجودیت و ادامه حیات صحبت می‌کند و هم‌اندیشی می‌گذارد رژیم صهیونیستی است. بنابراین رژیمی که راجع به موجودیت خود صحبت می‌کند محکوم به نابودی است و نمی‌تواند درباره نابودی دیگر کشورها صحبت کند.

فرمانده هوافضای سپاه تصریح کرد: این تهدیدات بیشتر مصرف داخلی دارد و می‌دانند که آنها می‌توانند آغاز کننده باشند ولی پایان کار با ماست و پایان آن نابودی رژیم صهیونیستی است و اگر این بهانه را دست ما بدهند بعد از آن دوره را نخواهند دید و قطعا نابودی خود را به لحاظ تاریخی جلو انداخته‌اند.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید