«سردار سلیمانی» چهره جهانی استکبار – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، هادی طحنظیف نماینده شورای نگهبان امروز (دوشنبه) در گفت و گو با برنامه «سلام سردار» رادیو مقاومت، با اشاره به اینکه سردار سلیمانی تربیت شده، شاخص مکتب او یعنی اسلام بود. انقلاب، گفت: حاج قاسم مجاهدی عارف و بصیر بود، ویژگی های بسیاری داشت. قانون اساسی ما مشخصاً آموزش مردم را در تراز انقلاب اسلامی بیان می کند و انصافاً حاج قاسم سلیمانی مصداق کامل آنچه در قانون اساسی آمده و یکی از بهترین نمونه های عینی برای ماست.

وی گفت: ایشان در سوگ مظلومان جهان، چشمان دشمنان بشریت و بدخواهان ایران را کور کردند و مانع تحقق اهداف آمریکا و اسرائیل در منطقه شدند. در عین حال ولایتمدار و پیرو ولی فقیه بود که هنوز هم زنده است چون مکتبش زنده و جاودانه خواهد بود. همه آزادگان جهان او را خواهند خواست و راه او را ادامه خواهند داد.

نماینده شورای نگهبان ادامه داد: سردار سلیمانی در حساس ترین لحظات نبرد با بدترین دشمنان بشریت ویژگی های انسانی و اخلاقی را رعایت کرد. او چهره جهانی مقاومت در برابر استکبار جهانی بوده و هست.

طحان نظیف گفت: هم زندگی حاج قاسم به صورت رزمنده عجز و ناتوانی مستکبران را نمایان می کرد و هم شهادت ایشان ماهیت کثیف و غیر انسانی آنها را نشان می داد.

وی افزود: اخلاص سردار سلیمانی نه تنها باعث شد تا با جان و جهاد بر دشمنان اسلام پیروز شود، بلکه شهادت سرآغاز حرکتی نو در جبهه مقاومت و مقابله با استکبار جهانی شد.

سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر اینکه جنایت ترور سردار سلیمانی بزرگترین اشتباه راهبردی غرب بود، گفت: و بیشتر شناخته شد.

طحنظیف گفت: با نگاهی به ابعاد مختلف زندگی سردار سلیمانی می توان خط فکری یک قهرمان را دید.

وی گفت: دو سال از شهادت سردار سلیمانی می گذرد اما از تب و تاب مردم برای او کم نشده است. این نشان می دهد که هر مسئولی که خالصانه به مردم خدمت کند، به اندازه خودش هم در برابر مردم و هم با خدا درخشان خواهد بود.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: بهترین ادای احترام به سردار سلیمانی این است که همه برای مسئولیتی که بر عهده گرفته اند تمام تلاش خود را می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید