سردار نظری: شرط شهادت مبارزه و مجاهدت است/ گنجینه دفاع مقدس نیازمند فناوری‌های جدید

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازمشهد مقدس، سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری در یادواره شهدای رسانه خراسان رضوی اظهارداشت: شهادت در شرایط عادی و در جریان زندگی عادی اتفاق نمی افتد، شرط دسترسی به این جایگاه و مقام برای هر انسانی مبارزه و مجاهدت است.

وی افزود: تبیین راه و مسیر شهدا و نگاه ما به شهیدان هشت سال دفاع مقدس باید همانند بزرگان باشد و در جریان تقابل با استکبار جهانی باید آمریکا را با نگاهی که رهبر انقلاب می‌بینند ببینیم.

نظری تصریح کرد: استخراج گنجینه‌ها و ذخیره‌های فرهنگ دفاع مقدس نیازمند بهره‌گیری از فنون و ابزار متناسب با شرایط و پدیده‌های روز است البته برای استخراج این گنج مهم و ارزشمند نیاز به فناوری‌های جدید احساس می‌شود و در این بین رسانه‌ها و اصحاب رسانه می‌توانند بسیار موثر واقع شوند.

معاون هماهنگ‌‌کننده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی: سپاه با تمام توان پای تامین سلامت مردم ایستاده استعزم مثال‌زدنی سپاه امام رضا(ع) برای واکسیناسیون در حاشیه شهر مشهد؛ همت جهادی ادامه داردفرمانده سپاه امام رضا(ع): 13000 بسته معیشتی در حاشیه شهر مشهد توزیع شد

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: جنگ هشت ساله در بدترین شرایط به مردم ما تحمیل شد اما باز هم ملت به میدان آمد و حماسه آفرید و نظام اسلامی با این حضور روز به روز متبلور شد و امروز شاهد هستیم این نظام در حال نشر برکات خود است.

انتهای پیام/281/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید