سرشاخه‌های سارقان دریایی در کیش دستگیر شدند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اصغر جمالی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت با ایجاد رعب و وحشت و سرقت از لنج‌های صیادی جزیره کیش موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش قرار گرفت.

وی افزود: سارقان با آسیب به لنج‌های صیادی وارد شناورها می شدند و پس از سرقت ماهی‌های صید شده، تلفن همراه صیادان، جی پی اس شناورها، موجب اذیت و آزار خدمه لنج می‌شدند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش ادامه داد: کارکنان پایگاه دریابانی و کارآگاهان پلیس آگاهی کیش با رصد دقیق از روش حضور سارقان در دریا و اقدامات فنی متوجه شدند سارقان پس از سرقت با رنگ کردن قایق‌های خود سعی در فریب پلیس دارند، که با تعقیب و مراقبت توسط پلیس، محل سکونت این سارقان را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی کردند.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کیش با هماهنگی دادستان جزیره کیش، طی 24 ساعت عملیات منسجم و هماهنگ سه نفر از سرشاخه‌های اصلی سارقان را شناسایی، دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به جزیره کیش منتقل کردند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش افزود: تلاش پلیس جهت کشف ابعاد و تعداد سرقت‌های متهمان و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

نزاع مسلحانه در "اسلام‌آباد غرب" با حضور پلیس و دستگیری 13نفر پایان یافتطرح عملیاتی کشف سرقت و دستگیری مالخران در استان گلستان اجرا شددستگیری مجرمان سایبری در کاشان 67 درصد افزایش یافته است

انتهای پیام/7558/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید