سرقت با خودروی بستگان در شمال تهران – تابناک


به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سرهنگ کارآگاه علی ولیور گودرزی گفت: با وقوع یک فقره سرقت خشن در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم کارآگاه زبده پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکیه پس از مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی در تحقیقات گفت: در خیابان نیاوران در حال رانندگی با خودروی خود بودم که ناگهان راننده یک دستگاه خودروی 207 مشکی رنگ مقابلم ایستاد و با تهدید چاقو مرا وادار به پیاده شدن از خودرو و ضربه به مچ دستم کرد و سپس با کارت خود مبلغ 50 میلیون ریال از داشبورد خودرو برداشت و از محل متواری شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شده و با استفاده از روش های نوین کشف جرائم و اقدامات اطلاعاتی، ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی لازم با مقام قضائی، در عملیاتی منسجم وی را دستگیر کردند.

این افسر پلیس با بیان اینکه متهم با خودروی یکی از بستگانش اقدام به سرقت کرده بود، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی به جرم سرقت اعتراف کرد. همچنین مالباخته پس از مراجعه به پلیس، متهم را سارق معرفی کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با صدور دستور قضایی از سوی مقام قضایی، متهم برای رسیدگی به جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید