سرقت با خودرو یکی از اقوام در شمال تهران – تابناک


به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی گفت: با وقوع یک فقره سرقت خشن در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم زبده کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکیه پس از مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی در تحقیقات گفت: در خیابان نیاوران در حال رانندگی با خودروی خود بودم که ناگهان راننده یک دستگاه خودروی 207 مشکی رنگ مقابلم ایستاد و با تهدید چاقو مرا وادار به پیاده شدن از خودرو کرد و به مچ دستم حمله کرد و سپس با خودروی خود مبلغ 50 میلیون ریال از داشبورد خودرو برداشت و متواری شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با توجه به حساسیت موضوع، نیروهای اطلاعاتی پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شده و با استفاده از روش های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی، ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی لازم با مقام قضائی، وی در عملیاتی هماهنگ وی را دستگیر کردند.

این افسر پلیس با بیان اینکه متهم با خودروی یکی از بستگان خود اقدام به سرقت کرده بود، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کرد. مالباخته نیز پس از مراجعه به پلیس، متهم را سارق معرفی کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با صدور دستور قضایی از سوی مقام قضایی، متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید