سرقت با خودرو یکی از اقوام در شمال تهران – تابناک


به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی گفت: با وقوع یک فقره سرقت خشن در شمال تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم زبده کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکیه پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: در خیابان نیاوران در حال رانندگی با خودروی خود بودم که ناگهان راننده یک دستگاه خودروی 207 مشکی رنگ مقابلم ایستاد و با تهدید چاقو مرا مجبور به پیاده شدن از خودرو کرد و به مچ دستم حمله کرد و سپس مبلغ 50 میلیون ریال را از داشبورد خودرو خارج کرد.

رئیس شطب تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شده و با استفاده از روش های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی، ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی لازم با مقام قضائی، در اقدامی هماهنگ، وی را بازداشت کردند.

این پلیس با بیان اینکه متهم با خودروی یکی از بستگانش اقدام به سرقت کرد، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کرد. مالباخته پس از مراجعه به پلیس، متهم را سارق معرفی کرد.

رئیس شطب گفت: با صدور دستور قانونی از سوی مراجع قضایی، متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید