سرقت خودروی اقوام در شمال تهران – تابناک


به گزارش روزنامه تسنیم به نقل از تابناک، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی گفت: با وقوع یک فقره سرقت به عنف در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم کارآگاه زبده پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکیه پس از مراجعه به پایگاه یکم پلیس، در تحقیقات انجام شده اظهار داشت: در خیابان نیاوران در حال رانندگی بودم که ناگهان راننده یک دستگاه خودروی 207 مشکی رنگ مقابلم ایستاد و با تهدید چاقو از من خواست که از خودرو پیاده شوم و با ضرب و شتم از ناحیه مچ دست مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و سپس 50 میلیون ریال از داخل خودرو از روی داشبورد خودرو برداشت و متواری شد.

مسئول پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله ماموران یکی از پایگاه های پلیس آگاهی با استفاده از روش های نوین تحقیقات جنایی و روش های اطلاعاتی، ابتدا برای اطلاع از محل اختفای متهم وارد عمل شدند و پس از هماهنگی های لازم با مقام قضایی، متهم در عملیاتی هماهنگ دستگیر شد.

این افسر پلیس با بیان اینکه متهم برای انجام این سرقت از خودروی یکی از بستگان خود استفاده کرده است، تصریح کرد: متهم برای انجام تحقیقات به پایگاه یکم پلیس آگاهی منتقل و به جرم خود اعتراف کرد. علاوه بر این، پس از گزارش مارباخت به پلیس، وی دزد بودن متهم را تایید کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با دستور قانونی از سوی مقام قضائی، متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید