سرلشکر باقری: دفاع مقدس مهمترین و مردمی ترین بیان برای حوزه هنری داخلی است


به گزارش خبرگزاری فارس، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به جشنواره فیلم کوتاه رسام نوشت: هر کشوری جبهه ای دارد. حضرت امام خامنه ای (شانه). خدای بزرگ را شاکریم. دفاع الهی فرصتی است برای نشان دادن حقانیت و مظلومیت ملت ایران به ملت های جهان.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه پیام دوران جهادی خاطرنشان کرد: در مورد هنر کشور نیز با تحلیل وقایع هشت ساله آن دوران از یک سو تصویر به وضوح نمایان می شود. نظام سلطه و از سوی دیگر می‌تواند عزت، عظمت و صلابت ملت ایران را در این نبرد بزرگ و سنگین جلب کند. جنگ تحمیلی توطئه بزرگ و خطرناک بین المللی بود که توسط مستکبران شرق و غرب آن روزها علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران طراحی شد. امیدها و آرزوهای بیهوده شیطان بزرگ و نظام سلطه و صهیونیسم؛ «دفاع مقدس» ملت بزرگ ایران را رقم زد و سرانجام عزت، هویت و سربلندی ملت را تأمین کرد و تا به امروز پشتیبان دولت، امنیت، استقلال و آزادی کشور بود.

در پیام سرلشکر باقری آمده است: همت و انگیزه والا «سازمان حفظ و نشر ارزش‌های دفاعی» در شناخت نقش مؤثر دوران دفاع مقدس در آینده تاریخی این سرزمین و بازتاب حماسه‌آفرینان و دلاوران. مردان و زنان اسلام ایران و سایر کشورها و همچنین دفاع از مدافعان جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم و به ویژه تلاش برای تعالی فرهنگی و هنری حراست مقدس فیلمسازان جوان. از طریق «جشنواره بین المللی فیلم کوتاه» سومین بار» با رویکرد پاسداران وطن و پاسداران معبد. و من مبارک را به خاطر انعکاس روحیه و عظمت ولی الهی و گشودن گنجینه های عظیم و ذخایر راهبردی در بستر پیشبرد انقلاب تمدن اسلامی و پیشرفت سرزمین و کشور و توسعه ملی می شناسم.

در ادامه پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح می خوانیم: آموزنده، الهام بخش و تشویق آنها به خلق اثر و ساخت فیلم های قدرتمند و الهام بخش بود، لذت مخاطب، یکی از موثرترین داستان نویسان است. و این واقعیت را بسط دهید.

وی ادامه داد: به همین مناسبت با تجلیل، تجلیل و ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم بویژه شهدای سرباز پیروز مقاومت مسلمانان؛ سردار دلها “سپهید پاسدار حاج قاسم سلیمانی” از زحمات وفادار، صادقانه، فداکار و مقدس متولیان و دست اندرکاران این جشنواره مهم نهایت تقدیر و تشکر را دارد و از تک تک آنها تجلیل و تشکر می کند. هنرمندان و فیلمسازان داخلی و خارجی در این جشنواره بین المللی رویدادها شرکت می کنند. بر لزوم شکل‌گیری شوری فراگیر و فراگیر در بین جوانان انقلابی، تربیت فیلمسازان مقدس و جهادی و ایجاد شبکه هوشمندی، بصیرت، بصیرت و ظرفیت پاسخگویی به نیازها و نیازهای انقلاب و کشور. برای صیانت از سرمایه های راهبردی و پاسداری از دانش و ارزش ها تاکید می کنم که به فضل الهی مایه خشنودی ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) است. ) مهیا خواهد شد.

سرلشکر باقری در پایان افزود: از آستان مقدس خداوند متعال و نعیم توفیق، نمایندگان و مجریان، این صحنه باشکوه را در ارائه و ارائه زیبایی ها و شگفتی های سپاه مقدس خلق کرده و شخصیت های آن را حماسی قهرمانان و پاسداران میهنم معرفی می کنند. سرزمین مقدس من انجام می دهم.

انتهای پیام/این را برای صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید