سرمربی آرمان گهر: برنامه‌ای برای جام حذفی نداشتیم

ورزشی / فوتبال ایران

http://fna.ir/5iwzt ۰ سرمربی آرمان گهر: برنامه‌ای برای جام حذفی نداشتیم

سرمربی آرمان گهر گفت: برنامه ریزی و هدفگذاری ما جام حذفی نبود و فقط می‌خواستیم بازی آبرومندانه‌ای انجام دهیم.

سرمربی آرمان گهر: برنامه‌ای برای جام حذفی نداشتیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، قاسم شهبا پس از شکست مقابل نساجی در جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی شرایط خودش را دارد و در یک بازی باید برنده و بازنده مشخص شود. برنامه ریزی و هدفگذاری ما این جام نبود و فقط به دنبال بازی آبرومندانه مقابل تیم خوب نساجی بود. بچه های ما با کیفیت بازی کردند و و موقعیت های زیادی خلق کردیم، اما قسمت نبود که به گل برسیم. از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ دسته اول است و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم.

وی در مورد اینکه الهامی از این تیم تعریف کرده است، گفت: الهامی لطف دارد، ما تیم با کیفیت و بازیکنان خوبی داریم و اگر به خود باوری برسیم، می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. جام حذفی با لیگ فرق دارد و باید این مسابقه را فراموش کنیم. تمام تمرکزمان این است که در پایان فصل خوشحال باشیم. صحبت ها بر این است که به تیم کمک کنند و شرایط بهتری رقم بخورد.

سرمربی آرمان گهر گفت: تیم 35 نفره داریم و سعی می‌کنیم از همه استفاده کنیم. بحث بومی و غیر بومی نیست و یک تیم هستیم و باید با هم تلاش کنیم.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید جام حذفی فوتبال ایران آرمان گهر قاسم شهبا نساجی مازندران این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • باختی که به نفع آرمان است

  • صعود نساجی به یک هشتم نهایی

  • تساوی در دو بازی جام حذفی

source

دیدگاهتان را بنویسید