سرمربی تیم والیبال سپاهان: کیفیت تیم روند بازی را آسان کرد/ خود را به حریف دیکته کردیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رحمان محمدی‌راد پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته ششم سوپرلیگ والیبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پیروزی را به تمام هواداران و بازیکنانمان تبریک می‌گویم. در این بازی بسیار تلاش کردیم.

وی تصریح کرد: اگر روند بازی برای سپاهان آسان شد، به دلیل کیفیت بسیار خوب تیم ما بود و تیم شهرداری ارومیه آنقدر بازیکن با کیفیت دارد که برای همه تیم‌ها دردسرساز باشد و سپاهان یکی از بهترین‌ دیدارهای خود را در این فصل به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم والیبال سپاهان خاطرنشان کرد: فارغ از نتیجه برد و باخت، تلاش خود را انجام دادیم تا از بازی خود راضی باشیم و امروز کیفیت خود را به خوبی در مقابل یک تیم خوب نشان دادیم.

هفته ششم لیگ برتر والیبال| پیروزی قاطع سپاهان مقابل شهرداری ارومیه در حساس‌ترین دیدار فصللیگ برتر والیبال| آغاز هفته ششم با پیروزی هراز آمل مقابل نماینده ارومیهاسامی داوران و ناظران هفته ششم لیگ برتر والیبال اعلام شدمحمدی‌راد بیان کرد: آن چه که در مسابقات والیبال اهمیت دارد، مرحله پلی‌آف است و تیم‌ها نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند تا تیمی منظم و هماهنگ را راهی رقابت‌های پلی‌آف کنند.

وی افزود: ما نیز تلاش می‌کنیم شکل تیمی و بازیکنان خود را حفظ کنیم تا در مرحله بعدی نتیجه مدنظر خود را کسب کنیم. از اینکه در این مسابقه پیروز شدیم بسیار خوشحال هستیم اما این برد هیچ چیز را مشخص نمی‌کند و تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بهترین رتبه را کسب کنیم. خوشبختانه مرحله پلی‌آف در این فصل به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/172/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید