سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: برابر سپاهان مستحق شکست بودیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدرضا تندروان پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در هفته ششم سوپرلیگ والیبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار بدی برابر سپاهان انجام دادیم و فکر نمی‌کنم هرگز با چنین کیفیتی در مسابقات والیبال ظاهر شویم.

وی تصریح کرد: زمانی که در ست اول و در همان امتیازهای ابتدایی موفق نبودیم، بازیکنان باتجربه تیم حریف از این فرصت به خوبی استفاده کردند و بازی را به دست گرفتند.

لیگ برتر والیبال| تداوم ناکامی‌های سایپا/ شهرداری ارومیه و سیرجان شکست خوردندهفته ششم لیگ برتر والیبال| پیروزی قاطع سپاهان مقابل شهرداری ارومیه در حساس‌ترین دیدار فصللیگ برتر والیبال| آغاز هفته ششم با پیروزی هراز آمل مقابل نماینده ارومیه

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: برای جبران نتیجه هر اقدامی مانند تعویض و درخواست وقت استراحت انجام دادیم اما موفق نبودیم. حتماً این بازی را بررسی کرده و برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تندروان بیان کرد: تمام تمرکز خود را برای پیروزی در این دیدار معطوف کرده بودیم. شرایط را به گونه‌ای برای تیم خود رقم زده‌ایم که بازی به بازی پیش برویم. مقابل سپاهان بازی ضعیفی انجام دادیم و مستحق شکست بودیم.

انتهای پیام/172/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید