سرمربی ذوب‌آهن: بازی با فجر سپاسی مهم‌ترین بازی فصل ماست

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با فجرسپاسی شیراز در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی با فجرسپاسی یکی از مهم‌ترین بازی‌های فصل ماست و اگر بتوانیم پیروز میدان باشیم، در ادامه لیگ برای رده‌های بالای جدول رقابت خواهیم کرد و اگر نتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم، در شرایط سختی قرار خواهیم گرفت و باید با تیم‌های پایین جدول رقابت کنیم.

وی تصریح کرد: بازی فردا برای ما بسیار مهم است و بازیکنان‌مان را برای حضور در این مسابقه سخت کاملاً توجیه شده‌اند و آنها نیز به این امر واقف بوده و می‌دانند که چه بازی مهمی را در پیش داریم. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی هوشمندانه بتوانیم 3 امتیاز بازی را به دست آوریم و شرایط‌مان در جدول بهبود پیدا کند.

ادامه دارد…

تارتار: پیروزی ما مبارک آنهایی که فقط ذوب‌آهن را دوست دارند/ نیاز مبرم به 3 امتیاز دیدار برابر تراکتور داشتیمتارتار: هواداران ذوب‌آهن صبور باشند، جای هیچ نگرانی نیست/ هم ما و هم تیم تراکتور به دنبال 3 امتیاز هستیمتارتار: یک جایی باید اشتباهات داوری علیه ذوب‌آهن تمام شود/ مقابل پرسپولیس چهره یک تیم بازنده را نداشتیمsource article

دیدگاهتان را بنویسید