سرمربی نفت آبادان: پنالتی ما اشتباه بود، مثل پنالتی آلومینیومی! – تابش – تشعشع


ادسون تاوارس پس از باخت 1-3 مقابل آلومینیوم: امروز روز سختی برای من و بازیکنان بود. انتظار نداریم در این بازی سه گل دریافت کنیم. قبل از بازی امروز در هیچ بازی سه گل نخورده بودیم اما واقعیت فوتبال این است و سه اشتباه کردیم و آنها سه گل به ما زدند. با این حال تیم ما به خصوص پس از دریافت گل دوم، موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت. اگر پنالتی به ثمر برسد، بازی در دست ماست. بازی بدی انجام ندادیم اما باختیم. باید سخت کار کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.

وی درباره عملکرد آلومینیوم گفت: نظر خودم را ندارم، در خانه سخت بازی کردند و به نوعی خون جلوی چشمانشان ظاهر شد. همه تیم هایی که خارج از خانه بازی می کنیم این کار را انجام می دهند. اما در گل اول پنالتی نبود و داور اشتباه کرد. به نظر من پنالتی ما هم پنالتی نبود. هر دو پنالتی که امروز داور اعلام کرد پنالتی نیست.

تاوارس با اشاره به حضور تماشاگران در ورزشگاه خاطرنشان کرد: حضور تماشاگران در مسابقات بسیار مهم است. امروز هواداران آلومینیوم این تیم را جلو انداخته اند و رانده اند. امیدوارم از حضور هواداران در آبادان هم استفاده کنیم.

سرمربی صنعت نفت با بیان اینکه هواداران آبادانی از این انتقال راضی نیستند، یادآور شد: اگر باشگاه از من لیست می خواست به دنبال امباپه، تونی کروس و یک بازیکن دیگر می رفتم اما باید درک کنیم که در شرایط سختی قرار داریم و باشگاه تمام تلاش خود را کرده است. . تیم از ابتدای فصل شروع خوبی نداشته و من از ابتدا با تیم درگیر نشدم. تغییر کادر اصلی تیم در نیم فصل بسیار سخت است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تا آخرین روز بجنگیم.

دیدگاهتان را بنویسید