سرپرست جدید کمیته‌ امداد استان کردستان معرفی شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، عصر امروز در مراسمی سرپرست جدید کمیته امداد کردستان معرفی و از زحمات مدیر‌کل سابق این نهاد در استان تقدیر شد.

رضا طوسی، سرپرست جدید کمیته امداد کردستان در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد رئیس کمیته امداد کشور و شورای ارزشیابی دفتر مرکزی برای انتصابش اظهار داشت: امیدوارم در دوران مسئولیت بنده با همکاری و همدلی همه کارکنان زمینه کسب رضایت خانواده‌های تحت حمایت در استان فراهم شود.

وی با بیان اینکه ما در این نهاد وظیفه نوکری و خدمت‌گزاری به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند را داریم، گفت: کمک به مردم و حل مشکلات این خانواده‌ها اقدامی ارزشمند بوده که در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

واکنش رئیس کمیته امداد به نحوه پرداخت یارانه‌های نقدیبسیج در ساخت 50 هزار واحدمسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد مشارکت می‌کند

سرپرست کمیته امداد استان کردستان تصریح کرد: انتظار می‌بود مسئولان وشوری و استانی در جهت حل مشکل خانواده‌های تحت‌پوشش با این نهاد همکاری و همراهی داشته باشند.

سید علی موسوی جم، مدیرکل سابق کمیته‌امداد استان کردستان نیز در این مراسم عنوان کرد: دوران مدیریت بنده در این نهاد دوران کوتاهی بود که جزو بهترین دوران کاری بوده و اگر عملکردی در این مدت حاصل شده نتیجه تلاش و زحمات همه کارکنان بوده است!

وی افزود: کار در این نهاد و گره‌گشایی از نیازمندان همانطور که در احادیث و کلام بزرگان اشاره شده ارزشمند و خوشایند است.

مدیرکل سابق کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکه نوع تفکر غالب در کمیته امداد متفاوت است، تصریح کرد: کسب رضای خلق در اولویت کارهای این نهاد بوده و خوشبختانه در همین راستا همکاری خوبی در بین کارکنان وجود دارد.

وی اظهار کرد: حفظ کرامت مددجویان و کارکنان جزو اولویت‌های بنده بود که در زمینه مددجویی به تمامی شهرستان‌ها تفویض اختیار شده بود تا از رفت و آمد و به زحمت افتادن افراد تحت حمایت به سنندج خودداری شود.

موسوی‌جم خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته حوزه نظارت و بازرسی را مسئول پیگیری درخواست‌های مددجویی کرده تا در ارائه خدمات به مددجویان تسریع شود و این کار موجب بهبود عملکرد شده بود.

سید علی موسوی جم طی حکمی به عنوان «مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی» وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.

انتهای پیام/486/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید