سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس معرفی شد

ورزشی / فوتبال ایران

http://fna.ir/49ou0 ۰ سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس معرفی شد

مراسم تودیع معاون حقوقی پیشین باشگاه پرسپولیس و معارفه سرپرست مدیریت کمیته حقوقی در دفتر مدیریت باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس معرفی شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با صدور حکمی از سوی سید مجید صدری، رییس هیات مدیره و سرپرست این باشگاه باشگاه، هورمزد یعقوبی‌نژاد، عهده‌دار سرپرستی مدیریت حقوقی پرسپولیس شد.

بر این اساس، ظهر امروز (شنبه) با برگزاری مراسمی، ایمان حسین‌پور شرفشاد، معاونت حقوقی باشگاه، با اهدای لوح تقدیر تودیع گردید و فعالیت‌های وی در مدت مسوولیت، مورد تجلیل مهندس صدری قرار گرفت. سرپرست باشگاه پرسپولیس از تلاش‌ها و اقدامات حسین‌پور شرفشاد در پیگیری مسوولانه پرونده‌های داخلی و بین‌المللی و همچنین ساماندهی بخش حقوقی باشگاه، تقدیر و تشکر کرد.

همچنین هورمزد یعقوبی‌نژاد در پست سرپرست مدیریت حقوقی باشگاه، معارفه شد. وی دارای دکترای تخصصی کیفری و جرم‌شناسی است که به عنوان مدیر گروه حقوق ورزشی مرکز علمی و کاربردی پرسپولیس و دبیر دپارتمان حقوق ورزشی مرکز وکلای قوه قضاییه نیز سابقه فعالیت دارد.

در حکم سرپرست کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس که به امضای سید مجید صدری رسید، نیز آمده است؛ «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید.

انتظار آن است با استعانت از قدرت لایزال الهی و تلاش خستگی‌ناپذیر، همراه با مدیریت خردمندانه، نسبت به انجام اهم شرح ماموریت ذیل و تحقق اهداف و استراتژی‌های پرطرفدارترین باشگاه آسیا و ارتقای این سرمایه عظیم اجتماعی از جمله سیاست گذاری و طراحی نظام حقوقی و اتخاذ راهکارهای مناسب به منظور پیشگیری از دعاوی حقوقی، کیفری و اداری داخلی و بین المللی، ایجاد وحدت رویه در فرآیندهای حقوقی، مدیریت دعاوی له و علیه باشگاه در تمامی مراجع قضایی و شبه قضایی داخلی و بین المللی اعم از AFC،FIFA و دادگاه های عالی ورزش CAS، حفظ و صیانت از دارایی‌های مادی و معنوی باشگاه و سایر وظایف مصرح قانونی و محوله همت گمارید.»

مدیریت باشگاه پرسپولیس برای ایمان حسین‌پور شرفشاد معاون حقوقی پیشین و همچنین هورمزد یعقوبی‌نژاد سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه در ادامه راه، آرزوی سلامت و توفیق دارد.

انتهای پیام/

باشگاه پرسپولیس سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس

اخبار مرتبط

  • در تمرین امروز پرسپولیس چه گذشت؟

  • شاکی شدن باشگاه پرسپولیس از اسکوچیچ

  • مشکل بزرگ پرسپولیس برای سفر به عربستان

  • بهترین تدارک پرسپولیس قبل بازی با الهلال

  • توقف سپاهان مقابل پرسپولیس

  • شارژ روحی پرسپولیس قبل از بازی با الهلال

source

دیدگاهتان را بنویسید