سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان معرفی شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، کامران قدس در حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان معرفی شد.

در این حکم خطاب به کامران قدس، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان، آمده است، خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گران‌قدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام‌وظیفه نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و مؤید باشید.

دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای مقابله با کرونا در ایام نوروز آماده استنگرانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از شیوع ویروس کرونا در مدارسنامه دفاتر بسیج دانشجویی علوم پزشکی به وزیر بهداشت درباره دستیاران پزشکی

کامران قدس، جراح و متخصص قلب و عروق بوده که دارای درجه دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان است و جایگزین «نوید دانایی» در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان شده است.

انتهای پیام/363/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید