سریال جدید شبکه کودک را بشناسید + عکس

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تولید فصل سوم مجموعه تلویزیونی «با هم بازی» به تهیه‌کنندگی مهدیه سادات محور و کارگردانی مهدی نصیری به پایان رسید.
پس از استقبال مخاطبان از فصل‌های اول و دوم و تبدیل این مجموعه به یکی «پرتکرار‌ترین» و «پرمخاطب‌ترین» برنامه‌های شبکه پویا، فصل سوم آن با پایان تولید، بزودی به آنتن تلویزیون برمی‌گردد.
این مجموعه محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و تولید شده در خانه هنری رسانه‌ای دیما به کارگردانی مهدی نصیری و تهیه کنندگی مهدیه سادات محور است که پس از اتمام تولید فصل سوم قرار است در کنداکتور شبکه پویا قرار گیرد.

سریال , صدا و سیما ,

مجموعه «با هم بازی» لحظات شاد خانواده‌هایی را به تصویر می‌کشد که در کنار هم بازی‌های مختلف و متنوعی را با وسایل ساده داخل خانه، انجام می‌دهند.
رویکرد این مجموعه توجه به حس شادی و نشاط داخل خانه و توجه به کودکان است و شعار آن «برای بچه ها؛ بازی یعنی زندگی» تعریف شده است.
فصل سوم این مجموعه تلویزیونی در 30 قسمت بزودی از شبکه پویا پخش خواهد شد. تاکنون حدود 60 قسمت از این مجموعه تولید و پخش شده است.

«خوشنام»های تلویزیون در راه‌اند! + عکستصویری از داریوش فرهنگ در سریال «سلمان فارسی»/ "رمز و ارز" برنامه تخصصی تلویزیون شدماجرای حمله شبکه "من و تو" به یک موشنِ تلویزیونی/ قرارگاه مسجد در صداوسیما می‌ماند؟

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید