سری A| پیروزی قاطع میلان در خانه جنوا/ ناپولی پیروزی مقابل ساسولو را با تساوی عوض کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم سری A ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها ناپولی در خانه ساسولو به تساوی 2 – 2 رضایت داد و در دیگری میلان در خانه جنوا با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

در ورزشگاه ماپی، تیم فوتبال ناپولی که با گل‌های فابیان رویس در دقیقه 51 و دریس مرتنس در دقیقه 59 از حریف خود پیش افتاده بود، دروازه‌اش در دقایق 71 و 89 به ترتیب توسط جانلوکا اسکاماکا و جان مارکو فراری باز شد تا پیروزی را با تساوی عوض کند.

در ورزشگاه لوئیجی فراریس شهر جنوا هم تیم فوتبال میلان موفق شد میزبان خود جنوا را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه 10 و جونیو مسیاس دو بار در دقایق 1+45 و 61 گل‌های روسونری را به ثمر رساندند.

با نتایجی که در این بازی‌ها رقم خورد، ناپولی 36 امتیازی شد و در صدر ماند، اما این تیم حالا میلان را در فاصله تنها یک امتیازی خود در رده دوم جدول می‌بیند. تیم‌‌های ساسولو و جنوا نیز به ترتیب با 19 و 10 امتیاز در رده‌های یازدهم و هجدهم جدول قرار دارند.

امشب با انجام دو بازی دیگر هفته پانزدهم سری A به پایان می‌رسد که در بازی نخست تورینو میزبان امپولی خواهد بود و در بازی دوم لاتزیو از اودینزه پذیرایی می‌‌کند.

جدول رده‌بندی سری A

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید