سلیمی: خروجی کمیسیون ورزشکاران صفر بود/ امیدوارم کمیسیون جدید یک دست و همراه با آرامش باشد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بهداد سلیمی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: ان‌شالله که هر نتیجه‌ای به دست می‌آید ختم به خیر شود. دوره گذشته کمکی به ورزشکاران نشد و کمیسیون حواشی زیادی داشت و خروجی آن صفر بود. من در یک سال اخر با حکم آقای صالحی‌امیری به کمیته کمیسیون ورزشکاران ورود پیدا کردم اما یک نفر نمی‌تواند به تنهایی کاری انجام دهد. برای این دوره، جمعی از ورزشکاران تصمیم گرفتیم بیاییم و تحولاتی ایجاد کنیم و از توانایی کمیسیون به نفع همه ورزشکاران استفاده کنیم. امیدوارم کمیسیون جدید یک دست و همراه با آرامش باشد.

وی در مورد توانایی کمیسیون ورزشکاران گفت: سه سال است که در کمیته ملی المپیک هستم در مورد کمیسیون تحقیق کردم و تنها کمیسیونی است که رئیس آن می تواند با توماس باخ نامه نگاری کند و بودجه بگیرد اما اتفاقی نیفتاد و حیف است این فرصت‌ها از دست برود. ظرفیت‌های دیگری هم کمیسیون برای گرفتن بودجه جهت کمک به ورزشکاران و پیشکسوتان دارد و امیدوارم ورزشکاران هوشمندانه رای دهند.

سلیمی در مورد وضعیت حال حاضر وزنه‌برداری ایران و اینکه ایران دوباره می‌تواند طلای المپیک بگیرد یا خیر، تصریح کرد: با این روند در پیش گرفته شده خیلی خوش بین نیستم. اگر آقای مرادی و دوستان به فکر وزنه برداری هستند و دلشان برای وزنه برداری می‌سوزد و ایشان ادعا می‌کند ‌پدر خانواده است باید منش و راهش را تغییر دهد‌.این نگرانی قبلاً در مورد کشتی بود که با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان برطرف شد و اکنون هم این نگرانی در مورد وزنه‌برداری هم وجود دارد. در کوچه و خیابان مردم را می‌بینم و آنها نگران هستند. ما در المپیک توکیو با حداقل نفرات رفتیم و حداقل نتیجه را هم گرفتیم اما توقع مردم بیشتر است.

وی در مورد ‌پیروزی تیم ملی فوتبال در دیدار با لبنان گفت: به تیم ملی فوتبال تبریک می‌گویم و امیدوارم با همین قدرت جلو برود و اسیر حواشی نشود.

سعیدی: انتخابات کمیته ملی المپیک قطعا هفته اول بهمن ماه برگزار می‌شود

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید