سمیعی: به قیمت گذاری استقلال اعتراض داریم/ تاریخچه، برند و افتخار مکتب 70 ساله نادیده گرفته شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره قیمت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: معیارهای مطلوب. اولین موضوع این است که زمان مناسبی برای انتشار امتیاز و نظرات دوستان در این زمینه انتخاب نشد و در آستانه مسابقات حساس لیگ برتر، انتشار این خبر حرفه ای نبود. از سوی دیگر باشگاه استقلال با سازمان خصوصی سازی همکاری کرد و سعی کرد در اسرع وقت مدارک و مدارک مورد نیاز را ارائه کند.

وی افزود: در تعیین قیمت های باشگاه استقلال به برند، قدمت، افتخار باشگاهی که دو بار قهرمان آسیا و دارای دو ستاره است و همچنین اسناد مالکیت بدون مخالفت مرحوم توجه کافی نشد. ناصر حجازی. اردو و مجموعه باکیفیت، صورت های مالی و گزارش های مربوطه. این ارزیابی هیچ ربطی به ظرفیت و ارزش واقعی این باشگاه ندارد. در واقع استقلال یک مدرسه واقعی ۷۰ ساله است. اگرچه ممکن است این ارزش گذاری برای کارشناسان بورس و کارشناسان مالی و اقتصادی مرتبط نباشد، اما با توجه به احساسات عمیق هواداران پرشور و متعصب استقلال و برای دفاع از منافع این باشگاه، این موضوع را ادامه داده و در این زمینه اقدامات قانونی انجام خواهیم داد. در واقع مجموعه فعلی باشگاه به هیچ وجه به منافع و حقوق خود پایمال نکرده و اجازه نمی دهد حق استقلال ضایع شود. دکتر وزیر ورزش سجادی همچنین موظف است برای واگذاری قطعی املاک این باشگاه ها در اختیار وزارت ورزش و جوانان زمینه قانونی و سپس صدور حکم واگذاری مالکیت را فراهم کند.

سمیعی در خاتمه گفت: البته باید توجه داشت که اموالی که به گفته برخی از هواداران ارزیابی نشده است اساساً سند مالکیت استقلال نیست و هیچکس از گذشته تاکنون اقدامی برای بازگرداندن آن ملک انجام نداده است. 40 سال…” املاکی که در سال های اخیر به استقلال واگذار شده است به همین رقیب واگذار شده و جالب اینکه یکی از دارایی های ورزشگاه مرغوبکار برای واگذاری درفشی فر به استقلال واگذار شده است که در بین رقبا نبود. اموال، به آنها در نهایت با وجود این همه تحرکات قیمتی منطقی و قابل قبول به نظر نمی رسد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید