سنگ گذاری در راه تنها موسسه خیریه کامورویز/ منافع چه کسی واقعاً در خطر است؟


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، اخیرا گزارشی از خدمات خیریه شهید سلیمانی در بهشت ​​قمشهدا یا تنگ باستانک در منطقه کامفروز از توابع شهرستان مرودشت استان فارس منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، اعضای جمعیت خیریه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که اتفاقا تنها انجمن خیریه کامفیروز است، تصمیم خود را گرفته و با انجام اقدامات مختلف فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و برپایی مراسم مذهبی، اقدام به برگزاری مراسمات مذهبی کرده اند. این سرگرمی را متحول کرده اند. از اینجا به آنجا بزار

موسسه خیریه ای که به گفته بازرگانان، مسافران و اهالی، در عمل ثابت کرده است که فرصت شغلی برای جوانان محروم فراهم می کند، کمترین درآمد را در استان فارس از مجموع اقامتگاه های بوم گردی جمع آوری می کند، کمک های مالی به امور عام المنفعه در استان فارس دارد. منطقه و تأسیس صندوق قرزال حسنی بخش و رسیدگی به مستضعفین و مستمندان از اولویت‌های آن است.

با پیگیری اقدامات فوق‌الذکر و چشم‌گیر و همچنین موفقیت روزافزون خیریه‌ها در ساماندهی این اقامتگاه باستانی و جذب گردشگران بیشتر و جلب رضایت ساکنان و جوانان شاغل در بهشت ​​گمشده، اکنون عده‌ای به علایق یا علایق خود می‌بینند. یک حزب و یک گروه در خطر به دلیل ویرانی، یک جوان خیریه ظهور کرد.

خبرنگار خبرگزاری فارس با وجود پرس و جوها و بررسی ها نتوانست موردی را پیدا کند که پیمانکاران بهشت ​​گاسردی در دوره های گذشته مقدار زیادی از درآمد مالی این تفرجگاه را صرف توسعه روستاهای بخش یا رسیدگی به مشکلات روستاها یا هزینه های خود کرده باشند.

خبرنگار ما در بررسی های خود تنها به جمعیت خیریه سردار سلیمانی رسید که در تلاش برای رفع مشکلات این بخش است.

اما این سوال همچنان پابرجاست، اکنون که این مجمع عزم خود را در همه زمینه ها مشخص کرده است، علاوه بر انجام اقدامات اساسی از جمله تنظیم وضعیت سرویس های بهداشتی و نظافت این تفرجگاه، در ارتباط با برگزاری برخی مراسم مذهبی و برپایی آن. از یک ستاد از امر به معروف و نهی از منکر، تأسیس صندوق قرضالحسنه و امثال آن، پس چرا برخی به جای فضل سنگ پرتاب می کنند؟

خبرگزاری فارس در هفته های آینده با حضور میدانی در منطقه ضمن گفت و گو با اهالی، مسافران و کسبه به این موضوع می پردازد.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید