سهرابی: سولدو مربی بزرگی است و موفقیت دور از دسترس نیست/ بازگشت هواداران به استادیوم یکی از دغدغه‌های ما است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میر معصوم سهرابی در گفت‌وگوی تصویری با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: بنده فوتبالم را از تراکتور شروع کرده و در رده‌های مختلف باشگاه تراکتور حضور داشتم. همچنین دو دوره به‌عنوان دستیار و در مقطعی نیز به‌عنوان مدیرعامل تراکتور کار کرده‌ام. از این رو برای حضور مجدد در این تیم و خوشحال کردن هواداران علاقه‌مند بودم که درخواست هیئت مدیره را با آغوش باز پذیرفتم.

وی در ادامه افزود: بنده از مالک، هیئت مدیره باشگاه، امکانات سخت افزاری، کادر فنی و بازیکنان جوان تراکتور شناخت کافی دارم.

سهرابی درباره جدایی‌اش از تراکتور در پایان لیگ نوزدهم، یادآور شد: با توجه به اینکه کارمند شهرداری تبریز هستم، با اتمام فصل و پایان یافتن مأموریتم که توأم با قهرمانی بود، از تراکتور جدا شدم. جا دارد از آقای زنوزی و هیئت مدیره به خاطر اعتماد مجدد به من، تشکر کنم. می‌توانیم با حمایت مالک، اعضای هیئت مدیره، هواداران و با بهره‌گیری از امکانات سخت افزاری موفق شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد تدابیر باشگاه برای بازگشت هواداران به استادیوم، توضیح داد: بازگشت هواداران به استادیوم، یکی از دغدغه‌های بنده است. پیش از این مکاتباتی در این زمینه انجام شده است و امروز هم نامه‌نگاری با اداره‌کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون فوتبال را در دستور کار قرار دادم تا با رفع نواقص ورزشگاه یادگار امام (ره)، بستر حضور هواداران در بازی‌های خانگی فراهم شود. معتقدم فوتبال با هواداران زنده بوده و پرشورها یار دوازدهم ما هستند.

وی درباره کادر فنی کنونی تراکتور، اظهار داشت: آقای زونیمیر سولدو یکی از بازیکنان بزرگ بود که سابقه حضور در دو جام جهانی را دارد. او مراحل مربیگری را نیز پله به پله طی کرده و با کادر قوی که در اختیار دارد، موفقیت تراکتور دور از دسترس نیست و انتظارات هواداران برآورده می‌شود.

سهرابی گفت: دومین جام قهرمانی تراکتور را در آن مقطعی که در باشگاه حضور داشتم، به دست آوردیم. امیدوارم با حمایت مالک، هیئت مدیره و هواداران و همچنین با بهره‌گیری از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی در رابطه با تقویت تراکتور، بیان کرد: کادر فنی باید لیست بازیکنان آزاد موردنظر را به باشگاه اعلام کند تا نسبت به ترمیم نقاط ضعف اقدام کنیم.

مدیرعامل تراکتور در پایان گفت: هواداران تراکتور همواره حامی تیم محبوب‌شان هستند و به‌عنوان پرشورترین هواداران فوتبال در ایران و آسیا شناخته می‌شوند. صبور بودن و حمایت از تیم، خواسته من از هواداران است.

کمیسیون پزشکی هم بازیکن کامرونی مدنظر تراکتور را تأیید نکرد/ «لوکو» به کشورش بازگشت

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید