سهم شهرداری‌ها در لایحه بودجه 1401 کشور بهتر شده است

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ لطف‌الله فروزنده در حاشیه برگزاری سی‌امین جلسه شورای شهر تهران در رابطه با اصلاحیه بودجه 1400 شهرداری تهران اظهار کرد: این اصلاحیه امروز در صحن شورا مطرح خواهد شد که پس از آن جزئیات آن را اعلام خواهم کرد.

وی در خصوص بودجه 1401 شهرداری تهران گفت: بر اساس قانون ما تا پایان دی ماه فرصت داریم که آن را تقدیم شورای شهر تهران کنیم که فرآیند آن در حال اجراست.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران در ارتباط با لایحه بودجه کشور نیز گفت: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که انجام شد تغییراتی در این لایحه درخصوص سهم شهرداری‌ها صورت گرفت و موضوع فاینانس حل شده است. همچنین مقرر شده که بدهی‌های دولت به صورت تهاتر پرداخت شود. علاوه بر اینکه اوراق مشارکت نیز در لایحه بودجه 1401 کشور در نظر گرفته شده است.

فروزنده با بیان اینکه تاحدودی خواسته شهرداری در بودجه 1401 کشور محقق شده است، گفت: این مسئله خیلی بهتر از بسته شدن ابتدایی لایحه بودجه 1401 کشور بود. همچنین پیگیری‌های لازم نیز در مجلس انجام خواهد شد تا سهم شهرداری‌ها افزایش یابد.

وی افزود: چنانچه این مسئله بار مالی نداشته باشد لایحه بودجه 1400 دولت نیز بهتر از این خواهد شد و تلاشمان این است که در سال آینده از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.

شهرداری تهران از ورود پیمانکاران بدون گواهینامه دسترسی به مناقصات جلوگیری کندلایحه بودجه 1401 شهرداری تهران تا پایان دی‌ماه به شورا ارسال می‌شود

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید