سومین تیم راهنمایان گردشگری به اکسپو دبی رسیدند

– اخبار اجتماعی –

به‌گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به‌منظور استفاده حداکثری از ظرفیت رویداد بین‌المللی اکسپو که بیش از 192 کشور جهان در آن حضوری فعال دارند همچنین معرفی ظرفیت‌های گردشگری، تاریخی و فرهنگی کشور، وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی اعزام متناوب راهنمایان گردشگری را در دستور کار قرار داد.

وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی براساس بانک اطلاعاتی راهنمایان فعال دارای مجوز مسلط به زبان انگلیسی و عربی، انجام مصاحبه تخصصی همچنین تأیید مراجع ذی‌صلاح اقدام به اعزام راهنمایان منتخب کرد که تاکنون 11 نفر در قالب 3 گروه راهی این رویداد جهانی شده‌اند؛ تمام راهنمایان اعزامی با بیش از 10 سال تجربه برگزاری تورهای ورودی و خروجی را دارند.

امین عدیلی از استان اصفهان، داوود دهقان از یزد و هادی حرم‌شاهی از خوزستان سه نفری بودند که در تاریخ اول دی ماه اعزام و به مدت 12 روز در دبی اقامت داشتند.

بانوان راهنمای گردشگری دومین گروهی بودند که راهی این رویداد بین‌المللی شدند؛ لیلا حمزه‌زاده، نرجس فقیه، نادیا بدیعی، مستانه توفیقی به ترتیب از استان‌های اردبیل، قم، فارس و خراسان رضوی در مدت اقامت 15 روزه خود با برگزاری تورهای گروهی برای بازدیدکنندگان و اجرای مراسم شب یلدا به هرچه بهتر دیده شدن پاویون ایران کمک کردند.

صبح امروز نیز سومین گروه وارد امارات شد؛ حوریه کمال‌غریبی و هانیه باقرزاده از استان‌های گلستان و تهران همچنین فرید روشنایی و حسن محیط ابرهیم‌سرایی از استان‌های البرز و گیلان چهار نفری هستند که تا 20 دی‌ ماه مسئولیت راهنمایی بازدیدکنندگان از پاویون ایران را برعهده دارند.

گفتنی است گروه سوم توسط لیلا اژدری؛ مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی جهت اعزام به رویداد اکسپو دبی بدرقه شدند.

برگزاری تور پاویون‌گردی ایران توسط راهنمایان گردشگری در اکسپواعزام نخستین گروه راهنمایان گردشگری به اکسپو دبی/لزوم برنامه‌ریزی برای استفاده از فرصت طلایی 10 روز پایانی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید