سومین دوره جشنواره قرآنی «بهترین پناهگاه» در البرز برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در مراسم افتتاحیه جشنواره بزرگ قرآنی پناهگاه برتر که در اردوگاه شهید رجایی تجلیل شد، اظهار داشت: سپاه برنامه ریزی می کند. به ویژه اردوهای راهیان نور تحت الشعاع این شرایط قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه امسال با توجه به کاهش ویروس این برنامه بسیار خوب اجرا شد، گفت: تعداد قابل توجهی از استان البرز به این حوزه معنوی اعزام شدند و به برکت وجود و تلاش بسیجیان و خادمان عزیز امروز مردم برنامه های معنوی افتخاری در این برنامه وجود دارد، برنامه های خوبی اجرا شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با ادعای اینکه بسیجیان نور چشم ما هستند و تلاش، تلاش و مجاهدت آنان با تدابیر مادی قابل جبران نیست، اعلام کرد: بعد از ماه مبارک رمضان، تمامی این بسیجیان و خادمینی که در این مدت سختی‌ها را متحمل شدند و به پاس قدردانی از آنان به زیارت مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

سردار حیدرنیا جشنواره بزرگ قرآن را بهترین پناهگاه برای انس با قرآن کریم در ایام ولیعهد دانست و گفت: امسال سومین دوره این قرآن بزرگ خواهد بود. رویداد anic: سال گذشته بیش از 145000 نفر از سراسر کشور و حتی در این جشنواره معنوی خارج از کشور شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات و جشن ها بی شک مورد نظر خداوند متعال است، از همه دست اندرکاران تحقق این جشن بزرگ تشکر و قدردانی کرد و ادامه داد: امیدواریم خداوند بر موفقیت این برنامه های معنوی بیفزاید. مواظب ما باش همه.

دیدگاهتان را بنویسید