سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار شد/ تسهیلات ویژه برای کسب و کارهای نوین

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از روز گذشته در محل لانه جاسوسی آغاز بکار کرده و هم‌اکنون در حال برگزاری است.

این نمایشگاه حاصل تلاش‌ها و تولیدات دیجیتالی بسیجیان سراسر کشور در قالب نرم‌افزار و بازی‌های تلفن همراه بوده که به‌صورت غرفه‌های متعدد به نمایندگانی از استان‌های کشورما به نمایش درآمده است.

بسیج | سازمان بسیج مستضعفین ,

مهدی جعفری‌جوزانی دبیر رویداد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تشریح این آیین گفت: مرحله اول این رویداد در تمامی استان‌ها به‌صورت همزمان از 12 الی 14 آبان‌ماه گذشته برگزار شد و 2480 نفر در این رویداد شرکت کردند و از این بین 107 تیم در قالب 400 نفر به مرحله نهایی رسیده‌اند که فردا این مرحله به پایان می‌رسد.

بسیج | سازمان بسیج مستضعفین ,

وی با بیان اینکه این رویداد در سه رشته‌ی «پویانمایی»، «بازی» و «نرم‌افزارهای تلفن همراه» می‌باشد، خاطر نشان کرد: موضوع انیمیشن «در مسیر پیشرفت توقف ممنوع است»، موضوع بازی تلفن همراه «شهر آرمانی، محله اسلامی» و موضوع نرم‌افزار تلفن همراه نیز «بسیج مجازی با رویکرد خدمات‌رسانی به مردم» است.

دبیر این رویداد اظهار داشت: اختتامیه این آیین فردا با حضور جمعی از مهمانان لشکری و لشکری در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود که از برگزیدگان تجلیل خواهد شد و در فردا هم‌چنین از بازی «فرمانده مقاومت نبرد آمرلی» رونمایی می‌شود.

بسیج | سازمان بسیج مستضعفین ,

جعفری‌جوزانی هم‌چنین گفت: برگزیدگان این رویداد برای ورود به بازار کسب‌وکار در حوزه فناوری‌های نوین تسهیلات ویژه‌ای دریافت می‌کنند تا به سرعت وارد بازار کار شده و کسب و کار مناسبی فراهم کنند.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید