سیستان و بلوچستان 109 هزار دانش‌آموز نیازمند دارد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، سیدمهدی عبادی اظهار داشت: همه ساله در آستانه سال تحصیلی جدید "جشن عاطفه‌ها" برگزار می‌شود که امسال به دلیل اینکه با ماه صفر مقارن شده به نام "شور عاطفه‌ها" نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه شعار شور عاطفه‌ها امسال «با هم مشق محبت بنویسیم» تعیین شده، افزود: همچنین تا امروز بیش‌از یک هزار و 50 دستگاه تبلت تهیه و تحویل فرزندان خانواده‌هایی شده که جمعیت دانش‌آموزی آنان بیش‌از سه نفر بوده تا امکان دسترسی به فضای مجازی و آموزش آنلاین فراهم شود.

"جشن عاطفه‌ها" جشن تقسیم شادی‌ها‏؛ باهم مشق محبت را بنویسیم770 پایگاه "شور عاطفه‌ها" در اصفهان فعال می‌شوددانش‌آموزان بی‌بضاعت در انتظار کمک‌های خیرین در پویش شور عاطفه‌ها

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌ و بلوچستان تصریح کرد: مردم نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری #054*8877* و یا شماره کارت 5234 – 5016 – 9979 – 6037 پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه شور عاطفه‌ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، صدا و سیما، آموزش و پرورش، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، سازمان دانش‌آموزی، بسیج سازندگی، مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی برگزار می‌شود، گفت: دست به دست هم دهیم تا اتفاق خوبی بیفتد و دانش‌آموزان نیازمند سال تحصیلی جدید را هم به خیر و خوبی آغاز کنند.

عبادی تصریح کرد: در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهر در مدارس طنین‌انداز می‌شود و در غیر این صورت این زنگ به صورت مجازی از طریق برنامه "شاد" نواخته خواهد شد.

انتهای پیام/392/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید