شادی بزرگ پرسپولیس / غول آزادی در برابر رحمت و آلومینیوم


به گزارش ایرنا، تیم های پرسپولیس و آلومینیوم اراک فردا (یکشنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران به مصاف هم می روند.

برخلاف سرخپوشان تهرانی که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده اند. شاگردان اراکی با روی کار آمدن مهدی رحمتی به عنوان سرمربی توانسته اند کمی وضعیت خود را بهتر کنند و در 2 بازی به 4 امتیاز دست یابند.

دو تیم چهار بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که اراک در اراک به پیروزی دست یافته و پرسپولیس در تهران با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیده است.

آلومینیوم از زمان حضورش در لیگ برتر 3 بار به ورزشگاه آزادی آمده است و هر سه بار هم با شکست 2-0 از زمین مسابقه خارج شده است. آنها نه تنها در این سه بازی گل نزده اند، بلکه نتوانسته اند دروازه رقبای خود را نیز باز کنند.

شادی بزرگ پرسپولیس / غول آزادی در برابر رحمت و آلومینیوم

مهدی رحمتی که در لیگ 20 سرمربی شهرخودرو بود، قرار است برای سومین بار به مصاف پرسپولیس برود. وی ابتدا در ورزشگاه آزادی با نتیجه 3 بر صفر و با گل های سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی و میلادسرلک مغلوب پایتخت نشینان شد و سپس در نیم فصل دوم با این تیم به تساوی یک بر یک دست یافت. که در نهایت قهرمان لیگ شد. امین قاسمی نژاد برای پدیده و میلاد سرلک برای تیم یحیی گلزنی کردند.

رحمتی جدا از باخت 3 بر صفر مقابل پرسپولیس، در دیگر حضورش در ورزشگاه آزادی به عنوان سرمربی، با نتیجه 2 بر صفر مغلوب استقلال شد تا در این ورزشگاه امتیازی به دست نیاورد و تیم هایش گلی نخورند. .

باید دید با این فویل های بزرگ مقابل پرسپولیس مصدوم یحیی گل محمدی چه نتایجی خواهد گرفت. آیا بعد از سپاهان غول دیگری توسط نماینده استان مرکزی حذف می شود یا مرحله یک چهارم نهایی آخرین مرحله جاه طلبی آنها در جام حذفی در این فصل خواهد بود؟

شادی بزرگ پرسپولیس / غول آزادی در برابر رحمت و آلومینیوم

دیدگاهتان را بنویسید