شاهین شهرداری بوشهر از دور مسابقات جام حذفی خارج شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی این شهر میزبان تیم نفت مسجد سلیمان بود.

این دیدار پس از 120 دقیقه تلاش بازیکنان دو تیم در وقت قانونی و اضافه با تساوی بدون گل پایان یافت.

در ضربات پنالتی شاهین 3 بر 4 نتیجه را به تیم نفت مسجد سلیمان واگذار کرد و از جام حذفی فوتبال خارج شد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان پس از برتری در مقابل شاهین شهرداری بوشهر با تسلیت ایام فاطمیه (س) اظهار داشت: در نیمه نخست به 9 بازیکن خود استراحت دادیم زیرا دیدار قبلی‌مان با تراکتور خیلی سنگین بود و مجبور شدیم در وقت‌ اضافی و نیمه دوم از این نفرات استفاده کنیم.

سپاهان یک؛ شهید اورکی اسلامی شهر صفر| صعود دشوار سپاهان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفیجام حذفی فوتبال|‌ اختلاف سپاهان و تیم دسته دومی یک گل بود!/ صعود شاگردان نویدکیا به مرحله یک هشتمجام حذفی فوتبال| کار استقلال و نود ارومیه به وقت اضافه کشیده شد

فراز کمالوند با بیان اینکه تیم شاهین بوشهر بسیار خوب تلاش کرد افزود: امیدوارم شرایط شاهین بوشهر به حالت نرمال بازگردد و حیف است این تیم در جایگاه اصلی خودش یعنی لیگ برتر نباشد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه شاهین بوشهر طرفداران بسیاری دارد گفت: امیدواریم زودتر مشکلات تیم شاهین شهرداری بوشهر حل شود.

وی با اشاره به رقابت امروز خاطر نشان کرد: فکر می‌کردم در نیمه اول کار را تمام کنیم و به همین سبب از همه بازیکنان استفاده نکردیم اما مجبور شدیم از تمامی بازیکنان در این رقابت بهره ببریم و در واقع این تیم خیلی خوب بازی کرد.

کمالوند با بیان اینکه داور در بد قضاوت کردن عمدی نداشت اما در نیمه دوم مقداری بازی از دستش خارج شد افزود: داور در این رقابت از کارت زرد زیادی استفاده کرد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه 17 روز مانده به شروع لیگ سرمربی نفت شدم افزود: در این شرایط به ویژه در لیگ برتر کار سخت است اما به همه هواداران قول می‌دهم نفت مسجد سلیمان قطعاً در لیگ برتر حفظ شود و با تغییراتی که در نیم فصل خواهیم داشت، جایگاه آبرومندی کسب کنیم.

سرمربی تیم شاهین بوشهر نیز گفت: با توجه به شرایطی که داشتیم بنابر دلایلی در بازی با مس کرمان نتوانستیم حاضر شویم و برای اینکه دیدار با نفت به 120 دقیقه برود، از استراتژی استفاده از نفراتی که کمتر در لیگ از آنها بهره بردیم استفاده کردیم. یکی دو بازیکن مصدوم هم داشتیم و با حدود 80 درصد بازیکنانی که کمتر در لیگ یک بازی کردند مقابل نفت وارد میدان شدیم زیرا به این مسابقه به چشم یک بازی تدارکاتی نگاه می‌کردیم

مهدی قنبری اضافه کرد: می‌خواستیم در فاز دفاعی مشکلات خود را برطرف کنیم ولی خستگی بچه‌ها مزید بر علت شد که در پنالتی‌ها دچار مشکل شویم. با وجود از دست دادن 2 پنالتی دلیلی ندارد بگوییم بچه‌ها بد بازی کردند. به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و امیدوارم با این بازی با کیفیتی که با تیم ناقص‌مان مقابل نفت انجام دادیم، تیم ما در لیگ یک بماند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با اظهار امیدواری برای رفع مشکلات باشگاه افزود: امیدواریم زودتر مشکلات تیم شاهین بوشهر برطرف شود و خودمان را برای ادامه مسابقات آماده کنیم.

قنبری درخصوص شرایط نا به سامان تیم شاهین در جدول لیگ توضیح داد: نگاه ما به بازی شنبه آینده بود و از آنجایی که احساس می‌کردیم این مسابقه به 120 دقیقه برسد، باید به دیدار بعدی خود مقابل شمس آذر قزوین هم نگاه می‌کردیم. قطعاً بازی خوب و متفاوت‌تر در آن مسابقه انجام می‌دهیم و باید در خانه خودمان پیروز شویم.

وی درباره بازی با نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: داوری خوب بود. البته یک پنالتی را برای ما ندید و در 3-2 صحنه اشتباه کرد.

سرمربی تیم شاهین بوشهر در مورد آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه شاهین بوشهر گفت: مدیریت جدید مشغول رایزنی است تا این مشکل هم برطرف شود شاهین ظرفیت خوبی دارد.

انتهای پیام/190/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید