شاگردان الهام فینالیست جام حذفی شدند/ «آزادی» نوید خوبی برای نساجی داردبه گزارش ایرنا، در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 20:30 امشب سه شنبه تیم فوتبال نساجی مازندران به قضاوت سید مهدی سیدعلی در آزادی به مصاف تیم دسته اولی مس کرمان رفت. نساجی ورزشگاه با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید تا شاگردان خاموش الهامی راهی فینال شوند.

بیش از 30 هزار هوادار نساجی برای تماشای بازی این تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

اوین در دقیقه 26 در موقعیت جدی مسابقه قرار گرفت. در این دقیقه خطای مدافع مس باعث شد تا مرتضی منصوری از سمت راست صاحب توپ شود و ارسال این بازیکن با ضربه سر صابر حردانی همراه بود که به بدن عسگری برخورد کرد و در این صحنه هواداران نساجی به یک خطای پنالتی

دقیقه بعد مسعود شجاعی با ضربه سر مدافع مس وارد دروازه شد که شهریاری قبل از کرنر توپ را مهار کرد.

در دقیقه 43 مسعود شجاعی بدون استفاده از بازیکنان فابریک پاس خطرناکی از سمت راست دروازه ارسال کرد.

در ثانیه های پایانی نیمه اول، پاس پشت مدافعان نساجی در حال تبدیل شدن به موقعیتی برای مس بود که خروج لحظه ای و تکل های دروازه بان آن خطر را دور زد.

این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم یک شوت به سمت نساجی ارسال شد که ضربه مستقیمی از کنار دروازه به شکل خطرناکی بود.

یک دقیقه بعد کریم اسلامی بهترین و اولین موقعیت جدی مسابقه را از دست داد. فرار سریع این بازیکن از تله آفساید به او فرصت تک به تک داد که به خوبی توسط دروازه بان مس متحول شد.

در دقیقه 50 مسعود شجاعی شوتی به سمت دروازه زد و یک کرنر به ثمر رساند.

یک دقیقه بعد شوت محکم و سرکش ایوب کلانتری از در بیرون می آید.

در دقیقه 63 ضربه امین جهانخان از پشت محوطه جریمه به کنار دروازه رفت.

شهریاری در دقیقه 78 با مشت پاسگاه پلیس را برگرداند.

10 دقیقه بعد کرنر امین جهانخان با ضربه سر محمدامین کاظمین همراه شد و توپ در بهترین شرایط ممکن به علی تهامی در محوطه دروازه ارسال شد و ضربه سر این بازیکن به طرز فوق العاده خطرناکی به بیرون شهر رفت.

در وقت اضافه با حضور یک هم تیمی پشت محوطه جریمه نساجی، فرصت خوبی برای مس ایجاد شد که ضربه جهانکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد موقعیتی مشابه برای نساجی ها نیز رخ داد و این بار ضربه حردانی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ثانیه های پایانی بازی مانور خوب نجفی از سمت چپ و فرستادن این بازیکن به درون دروازه با ضربه سر کریم اسلامی همراه بود اما شهریاری دروازه بان مس به خوبی توپ را مهار کرد تا بازی با ضربه سر به پایان نرسد. گل در دقیقه 90 باید وقت اضافه گرفته شود.

در وقت اضافه این زمین نساجی است که بازی هجومی را می گیرد و داور در دقیقه 118 یک پنالتی به نفع شاگردان ساکت اعلام کرد تا برنده و به فینال برود.

با این اوصاف نساجی برای کسب عنوان قهرمانی هفتم اردیبهشت به مصاف آلومینیوم می رود.

ترکیب نساجی:

علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، ایوب کلانتری، رضا جعفری، حامد شیری، صابر حردانی، عرفان گل محمدی، مرتضی منصوری، مهرداد عبدی، شاهین طاهرخانی، مسعود شجاعی

ترکیب مس کرمان:

حسین شهریاری، علی خلیلی، میلاد خدایی، محمد صبوری، علیرضا قادری، عارف زینلی، امید پورقنبری، سامان تورانیان، علی تهامی، امیرحسین عسکری و حمید گلزاری

دیدگاهتان را بنویسید