شرایط برای حضور تیم‌های واکسیناسیون سیار کرونا در استان کردستان فراهم شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، اسماعیل زارعی‌کوشا پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد کرونا استان که با حضور مسئولان در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد، اظهار داشت: اینکه درصد واکسن نزده‌های ما بیشتر از میانگین کشوری است به همه زحماتی که کشیده شده است لطمه می‌زند لذا لازم است تا این مشکل را حل کنیم.

وی با بیان اینکه تا جایی که امکان دارد باید شرایط را برای حضور تیم‌های واکسیناسیون سیار فراهم کنیم، افزود: اگر کسی علیه واکسیناسیون اقدام کند امری غیر قابل قبول را متحمل شده است.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید ذهنیت‌هایی که علیه واکسیناسیون اقدام‌ می‌کنند را اصلاح و مرکز بزرگ در این امر به واسطه ارتباط با امامان جمعه و آنان با مردم نقش بسیار اساسی را دارد.

وی با تأکید بر اینکه نباید با علم دشمنی کرد و از واکسینه شدن سر باز زد، گفت: رسانه‌ها در اقناع سازی و رفع شبهات می‌توانند نقش بسیار اساسی داشته باشند.

موافقت کمیته علمی با تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای 18 سالمسافران کرونامثبت قرنطینه می‌شوند/ ذخیره 50 روزه واکسن کرونا در کشور

زارعی‌کوشا اظهار کرد: باید کاملا اقدام‌های لازم برای مبارزه با وجود احتمالی سویه جدید بیماری را انجام دهیم.

استاندار کردستان گفت: مراکز واکسیناسیون تا دو ماه آینده باید در اختیار علوم پزشکی قرار گیرد تا امر واکسیناسیون با قدرت ادامه و شرایط کنونی بهبود یابد.

انتهای پیام/487/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید