شروع ثبت نام مخزن اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه مجازی 1400به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و حکومت اسلامی برای ترویج سیاست های کتاب و کتابخوانی و حمایت از کشور در دومین دنیای مجازی. نمایشگاه کتاب تهران، اعتبار خرید کتاب بین معلمان توزیع شد. ، دانشجویان سراسر کشور

لذا معلمان، دانش پژوهان و دانش آموزان سراسر کشور می توانند از روز چهارشنبه (31 دی ماه 1400) برای دریافت کوپن خرید کتاب به نشانی خانه کتاب و ادبیات ایران مراجعه و ثبت نام کنند.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانش آموزان 250 هزار تومان است که 60 درصد آن معادل مشارکت 150 هزار تومانی و 40 درصد آن 100 هزار تومان به معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و 40 درصد به تومان است. . رهنمودهای اسلامی با مشارکت بانک صادرات. اینجا ایران است.

همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب معلمان 500 هزار تن است که 50 درصد مربوط به 250 هزار معلم و 50 درصد مربوط به 250 هزار موضوع به عهده معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود. .

یارانه خرید کتاب (ظروف کتاب) در قالب «اعتبار خرید» به کد کشوری متقاضیان تعلق می گیرد. بنابراین برای ثبت نام نیازی به سپرده گذاری نیست و سهم خریدار از یارانه اعتبار خرید کتاب محاسبه و با خرید کتاب کسر می شود.

با توجه به بودجه تخصیصی و سقف اعتبار تعیین شده برای هر استان اولویت با متقاضیانی است که در گذشته ثبت نام کرده اند. بدیهی است با تکمیل ظرفیت و اعتبار استانی امکان ثبت نام متقاضیان جدید وجود نخواهد داشت.

خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام کرده است که برای تکمیل و ثبت نام و خرید خود تا دریافت پیام «یارانه خرید کتاب به کد کشور شما واریز شد» مراحل ثبت نام را ادامه خواهید داد. هر کد کشور فقط یک بار می تواند یارانه خرید کتاب (ظرف کتاب) دریافت کند. هنگام ثبت نام، شماره تلفن همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار ثبت نام کننده» (کد کشور خریدار) باشد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن آغاز و تا دهم بهمن ماه به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان به بازدید و خرید کتاب می توانند به سایت خانه کتاب و ادبیات ایران مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید