شلیک تل آویو شکستی برای ارتش اسرائیلآویو کوخاوی به سربازان اسرائیلی گفت: ماموریت ما جلوگیری از عبور تروریست ها از کرانه باختری به اسرائیل است. وظیفه ارتش جلوگیری از حمله تروریستی در مرکز تل آویو است که منجر به کشته شدن سه نفر شد که نباید اتفاق می افتاد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی هاآرتص، یک روز پس از تیراندازی، کوهاوی در پایگاه عوفر با نظامیان دیدار کرد و با تشریح ابعاد حادثه شب گذشته، اعلام کرد که عاملان تیراندازی از کرانه باختری، اسرائیل وارد شده اند.

به گفته رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، این دوره پرتنش روزها یا حتی هفته ها ادامه خواهد داشت. برای این منظور، برای جلوگیری از حملات مشابه، نیروهای اطلاعاتی تقویت شده و نیروهای نظامی نیز در صورت نیاز تقویت شده اند.

کوکاوی تاکید کرد که ارتش اسرائیل به استقرار تمامی ابزارهای لازم برای توسعه اطلاعات و استقرار واحدهای مختلف برای انجام ماموریت ها ادامه خواهد داد.

یک جوان فلسطینی شب گذشته در یکی از خیابان های تل آویو به شهادت رسید که بر اثر آن سه شهرک نشین صهیونیست به شهادت رسید و تعدادی دیگر زخمی شدند. هفت صهیونیست همچنان در بیمارستان ایچیلوف تل آویو بستری هستند که حال سه تن از آنها وخیم گزارش شده است.

رعد حازم 28 ساله که در نزدیکی مسجدی در یافا پیدا شده بود، 8.5 ساعت پس از تعقیب عاملان توسط نیروهای صهیونیست به ضرب گلوله کشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید