شهرستان بندرعباس تلاش می کند کمپ اقامتی گردشگران را به نوروز بیاورد


به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، علیرضا احمدی منش دادستان بندرعباس، رضا مدرس معاون استاندار هرمزگان، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس و علی عامری رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرستان از محل احداث اقامتگاه های گردشگری و گردشگری بازدید کردند. کمپ های تفریحی

مهدی نوبانی در این بازدید با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت های موجود و هم افزایی با سایر دستگاه های ذیربط به دنبال توسعه و آبادانی شهر بندرعباس هستیم، تصریح کرد: کمپ گردشگری ظرفیتی در حوزه اوقات فراغت و گردشگری محسوب می شود و با سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب می توان بهره برداری بهینه و حداکثری از این کمپ را برای گردشگران و ساکنین فراهم آورد.

شهردار بندرعباس گفت: دادستان بندرعباس در این بازدید بر اجرای پارک ساحلی و احداث پروژه برای اسکان میهمانان و گردشگران تاکید کرد و با حضور در کمپ اسکان با تسریع در روند ساخت پروژه موافقت کرد. “

نوبانی افزود: با تلاش های انجام شده قسمت هایی از این کمپ قبل از فرا رسیدن نوروز آماده بهره برداری اهالی، گردشگران و مهمانان می شود.

این مقام مسئول بیان کرد: این کمپ گردشگری شامل 50 سوئیت اقامتی، 220 سکوی اقامتی شامل سکوها و آلاچیق های ساده، سرویس بهداشتی، نمازخانه، حمام، رستوران و غرفه اغذیه محلی با ظرفیت حدود هزار نفر در زمینی به مساحت 4.5 هکتار و در حاشیه بلوار خلیج فارس جنوب فرودگاه بندرعباس با مشارکت بخش خصوصی احداث می شود.

انتهای پیام/ 88055
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید