شهیدفخرالدین ترکاشوند: یار و یاور امام باشید

استانها / همدان

http://fna.ir/49ojm ۰ شهیدفخرالدین ترکاشوند: یار و یاور امام باشید

شهید فخرالدین ترکاشوند در وصیت‌نامه خود آورده است «از امت مسلمان می‌خواهم یار و یاور امام باشند و امام را تنها نگذارند زیرا او پرچمدار اسلام در زمان ماست».

شهیدفخرالدین ترکاشوند: یار و یاور امام باشید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

۳۰۱۴/تبرک لحظاتمان با شهید فخرالدین ترکاشوند

بسم الله الرحمن الرحیم

اهل ایمان در راه خدا جهاد می کنند و کافران در راه شیطان پس شما با دوستان شیطان بجنگید که مکر سیاست شیطان بسیار است و ضعیف است(نساء/76)

به نام خدایی که آفرینش هستی را با قدرت خود به وجود آورد و نظام عدل او بر همه جهان سایه افکنده و در مخلوقات او همه انصاف رعایت شده و ظلمی در خلق به کسی یا چیزی نمی‌رسد.

با درود به حضرت مهدی(عج) که واسط رحمت خدا بر بندگانش است و هدایت الهی را نصیب مومنان می‌گرداند و با سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی آن رهبری که وجودش برای ما نعمتی است بزرگ از جانب خداوند که با رهبری مدبرانه خود استکبار را به لرزه انداخته و در سخت ترین شرایط تسلیم ظلم نشد.

با نثار بهترین درودها به شهدای اسلام و صدر اسلام تا زمان حال، این پروانه‌های سوخته در عشق به رهبری منادیان توحید در همه عصر ما؛ ای امت مسلمان ای کسانی که سرمشق تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده‌اید و باعث شده‌اید مظلومان از حماسه‌های شما سرمشق بگیرند و با ظالمان و جهان‌خواران بجنگند، بنده به عنوان مسلمانی که در زمان خود شاهد ظلم و تجاوز بر مسلمانان و مظلومان جهان بودند بر خود واجب دانستم به جبهه بروم و از اسلام دفاع کنم.

از امت مسلمان می خواهم یار و یاور امام باشند و امام را تنها نگذارند زیرا او پرچمدار اسلام در زمان ماست؛ از خانواده‌ام می‌خواهم با توسل به درگاه خدا صبور و بردبار باشند و در مقابل سختی‌ها مقاوم.

این را بدانید تا هنگامی که ظلم باشد جنگ هست و نابودی رژیم کثیف صدام آخرین جنگ ما نیست و به فرمایش قرآن جنگ تا رفع فتنه ادامه دارد، خداوند تمام مسلمانان را هدایت و عاقبت امور ما را به خیر و سعادت ختم گرداند.

و اما چند کلمه‌ای با همسرم از این که شما را ناراحت کرده‌ام و نتوانستم شوهر خوبی آن چنان که یک زن مسلمان انتظار دارد باشم معذرت می‌خواهم امیدوارم مرا حلال کنی، از شما می‌خواهم فرزندانمان را با روش و آیین اسلام تربیت کنی.

و از خواهران و برادرانم حلالیت می‌طلبم و امیدوارم مرا ببخشند و از تمام اقوام و آشنایان می‌خواهم مرا حلال کنند و اگر من شهید شدم و جنازه‌ام به دست آمد هر کجا که بهتر است مرا آن جا خاک کنید از این بیشتر مزاحمتان نمی‌شوم و از شما امت مسلمان می‌خواهم همیشه یار و در خط امام امت باشید.

انتهای پیام/ 3140/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید انقلاب اسلامی شهید فخرالدین ترکاشوند ولی فقیه امام خمینی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • در دفاع از ولی فقیه ثابت‌قدم باشید

source

دیدگاهتان را بنویسید