شهید سلیمانی شایسته تقدیر از همه ملت های منطقه است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در همایش دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی که روز چهارشنبه در بیروت برگزار شد، گفت: قابل قدردانی برای همه است. ملت های منطقه

«زیاد النخاله» افزود: با حضور چشمگیر حاج قاسم سلیمانی و انتقال تجربیات فراوان به ملت ها، صحنه منطقه با حضور پرشور خود در سطوح فکری، سیاسی و نظامی متحول شده است.

وی ادامه داد: سلیمانی نعمتی از جانب خداوند برای مقاومت بود و همیشه می گفت ما در خدمت شما و سرباز فلسطینی هستیم و به آزادی بیت المقدس و فلسطین یقین داشت.

النخاله خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی اندیشه روشن و آشکاری داشت و آماده بود تا در خدمت آن اندیشه شبانه روزی اقدام و عمل کند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی افزود: مردم فلسطین که دیروز آزادی اسیر فلسطینی هشام ابو حوش را جشن گرفتند، روح شهید قاسم سلیمانی را دیدند زیرا سلاحی که فلسطینی ها با آن اسرائیل را تهدید کردند به برکت شهید سلیمانی به مقاومت دست یافتند. “

النخاله خاطرنشان کرد: بیش از دو هزار رزمنده غزه در دوره های آموزشی با شهید قاسم سلیمانی آشنا شدند و او فلسطین را به خوبی می شناخت به همین دلیل فلسطین را دوست داشت و مردم فلسطین نیز او را دوست داشتند. سلیمانی قدس را دوست داشت و قدس او را دوست داشت.

دیدگاهتان را بنویسید