شهید شهریاری به ما یاد داد که با توکل می‌توانیم در همه عرصه‌ها موفق باشیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، مراسم گرامیداشت یازدهمین سالگرد شهادت مجید شهریاری امروز در دانشگاه آزاد زنجان با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

کیامرث جهانگیر معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج اساتید کشور در این برنامه ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان اظهار داشت: شهید با خون خود که مهم‌ترین دارایی‌اش در دنیا است به حقانیت اسلام شهادت می‌دهد و معتقدیم که درخت تنومند انقلاب اسلامی توسط همین خون شهیدان آبیاری می‌شود.

وی جایگاه شهید را در اسلام جایگاه بسیار ویژه‌ای توصیف کرد و افزود: یکی از موضوعاتی که در شخصیت شهید شهریاری بسیار برجسته است مظلومیت این شهید است. اخلاق خوب این شهید توسط خانواده و مسئولان عالی رتبه کشور بارها از رسانه‌های مختلف گفته شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج اساتید کشور تاکید کرد: خاطرات زیادی از دانشجویان وی گفته شده که تایید می‌کند شهید شهریاری مرد با اخلاق و با خدایی بود و تلاش می‌کرد همه اطرافیان خود را راهنمایی کند. شهید شهریاری با توجه به جایگاه خود و شخصیت خود در چند محور بر جامعه تاثیر بالایی داشته است.

مستندی از محافظان خاص شهید سلیمانی که دیده نمی‌شدند!مراسم استقبال از خانواده شهید گمنام شناسایی‌شده دانشگاه زابل فردا برگزار می‌شودروایت پرستار مدافع حرمی که شهید شیمیایی شد/ غربت جانبازان شیمیایی را دریابید+فیلم

وی با تاکید بر اینکه تمامی مردم باید از شخصیت ایشان برای پیشرفت کشور الگو برداری کنند گفت: شهید شهریاری شخصی بود که برای پیشرفت علم در کشورش حتی یک ریال هم دستمزد نگرفت. این مسائل باید بارها به جوانان و نوجوانان کشور گفته شود.

جهانگیری با بیان اینکه شهید شهریاری توانست تمامی صنعت مورد نیاز صنایع هسته‌ای را تولید کند گفت: در واقع شهید شهریاری شعار "ما می‌توانیم" را ثابت کرد. منافقان کوردل نتوانستند پیشرفت جمهوری اسلامی را تحمل کنند و همین موضوع سبب شد که نقشه ترور این دانشمند برجسته کشورمان را طراحی کنند.

وی با بیان اینکه شهید شهریاری به ما یاد داد که با توکل می‌توانیم در همه عرصه‌ها در قله باشیم گفت: حذف فیزیکی شخصیت‌ها همچنان جزو اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است و این نشان می‌دهد جنگ هنوز تمام نشده است.

انتهای پیام/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید