شیشه اداری تک و دو جداره و امیدوف تابناک


پارتیشن اداری شیشه ای

در سال های اخیر پارتیشن های شیشه ای اداری بیشترین محبوبیت را در بین مدیران اجرایی پیدا کرده اند و بیش از 80 درصد مدیران از پارتیشن های شیشه ای برای دفتر استفاده می کنند. برای ساخت این نوع پارتیشن از قاب های ایمنی شیشه ای و آلومینیومی استفاده می شود. شیشه ایمن استحکام بسیار بالاتری نسبت به شیشه معمولی دارد و در صورت شکسته شدن به قطعات کوچک بی ضرر می شود. پارتیشن های شیشه ای در دو نوع تک جداره و دوجداره تولید و عرضه می شوند.

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره یا بدون فریم

پارتیشن اداری بدون فریم بسیار زیبا و مدرن به نظر می رسد و برای دکوراسیون اداری مدرن مناسب است. در ساخت آن از شیشه سکوریت 10 میلی متری استفاده شده است. برای قاب پارتیشن بدون فریم از فریم های آلومینیومی آنودایز شده استفاده می شود. آلومینیوم آنودایز شده استحکام بیشتری نسبت به حالت عادی دارد و ظرفیت رنگ بیشتری دارد. پارتیشن بدون فریم یکی از پارتیشن های با قیمت متوسط ​​است و بیشترین استفاده را در بین تمامی پارتیشن ها دارد. همچنین یک عایق صوتی و حرارتی است. سندبلاست برای ندیدن محیط پارتیشن شده استفاده می شود. حکاکی لوگو یا طرح روی شیشه سندبلاست نامیده می شود. البته برای این کار می توان از شیشه مات نیز استفاده کرد.

پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره و ام دی اف

صفحه نمایش اداری با شیشه دوجداره

یکی از بهترین انواع پارتیشن اداری، پارتیشن فریم آلومینیومی دوجداره است. عایق صوتی بسیار خوب، طراحی زیبا و مناسب برای هر نوع سبک دکوراسیون، مقاومت زیاد، امکان نصب پرده و …. از ویژگی های مثبت این نوع پارتیشن اداری می باشد. برای ساخت این پارتیشن از دو جداره شیشه ای 6 میلی متری استفاده شده است که توسط اسکلت آلومینیومی قاب بندی شده اند. فریم ها به عنوان ستون در این پارتیشن دو جداره عمل می کنند. بین دو پنجره کرکره های آلومینیومی یا گالوانیزه تعبیه می شود و در مواقع لزوم نور محیط در داخل پارتیشن دیده یا کنترل می شود. به دلیل استفاده از ستون های آلومینیومی بر روی هر قطعه شیشه، پارتیشن های شیشه ای دو جداره از استحکام بالایی برخوردار هستند. بزرگترین عیب این نوع قیمت بالای آن است.

پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره و ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن های اداری ام دی اف به دلیل داشتن فریم های چوبی، سنتی تر از پارتیشن های شیشه ای به نظر می رسند، اما در بسیاری از موارد، بسته به محیط کاری شما، ممکن است بهترین انتخاب شما باشد، مانند اتاق جلسات، کتابخانه ها، اتاق های تجاری، دفاتر، مراکز. اقلام تجاری و سایر موارد. به این ترتیب خواهید توانست ظاهری دلپذیر و گرم به فضای کاری خود ببخشید.

در اجرای این نوع پارتیشن اداری از ورق ام دی اف استفاده می شود و در صورت تمایل از شیشه نیز استفاده می شود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، در پارتیشن های ام دی اف و شیشه، محیط پارتیشن (محل اتصال شیشه به قاب) یا بیشتر از ام دی اف است و بقیه کار با شیشه سکوریت انجام می شود که می تواند شکل یک پنجره

مزایای پارتیشن ام دی اف

  • طراحی، نصب آسان و سریع
  • حفاظت از حریم خصوصی
  • چهره های زیبا و مجلل را به فضای کاری خود اضافه کنید
  • دارای طرح های فراوان و قابلیت سفارشی سازی مطابق با سلیقه مشتری
  • عایق صدا بسیار خوب
  • قیمت مناسب
  • قدرت بدنی بالا
  • عایق حرارتی و حفظ انرژی حرارتی محیطی

در ساخت و نصب پارتیشن اداری علاوه بر استفاده از شیشه های درخشان و فوق شفاف، ام دی اف، آلومینیوم و متریال اصلی; از لوازم مورد نیاز مانند دستگیره در و لولا نیز استفاده می شود. پارتیشن نوین با توجه به تنوع و حجم زیاد لوازم جانبی در کشورمان به دلیل وجود تولیدات داخلی و همچنین واردات از کشورهایی مانند سوئیس، ایتالیا، ترکیه و چین، از تجهیزات باکیفیت با استاندارد و حفظ سودآوری خود استفاده می کند. برای مشتری، وسیع ترین کیفیت های مطلوب را در اختیار آنها قرار داده است تا بتوانند با هر سلیقه و بودجه ای بهترین گزینه ها را داشته باشند.

پایان گزارش آگهی /

دیدگاهتان را بنویسید