صحبت های ژاوی پس از نمایش خوب بارسا مقابل رئال


به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در مرحله نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا، رئال مادرید در یک بازی جذاب 120 دقیقه ای با نتیجه 3 بر 2 مقابل بارسلونا به برتری رسید و راهی فینال شد.

قبل از شروع بازی خیلی ها معتقد بودند رئال مادرید کار ساده ای در پیش دارد اما عملکرد بارسلونا در نیمه دوم کاملا نظر آنها را تغییر داد و همه امیدوار بودند که این تیم بتواند روزهای خوشی را برای هواداران در آینده رقم بزند. . .

ژاوی در مورد بازی گفت: ما فرصت هایی داریم که بازی 3-3 شود. حتی می توانیم بازی را 4-2 کنیم. این ناراحت کننده است و من از این بابت بسیار عصبانی هستم. با این حال به تیمم افتخار می کنم. خوب بود.

وی در ادامه بیان کرد: در بسیاری از دقایق بازی کاملاً کنترل زمین را داشتیم اما در چند لحظه اشتباه کردیم که ما را تنبیه کردند. ما با افتخار جام را رها می کنیم زیرا بر حریفان خود مسلط شده ایم. باید کمی صبور باشیم و احساس مسئولیت خود را افزایش دهیم. من 2 ماه است که اینجا هستم و فکر می کنم در مسیر درستی هستیم. ما به زمان نیاز داریم تا شرایط را به طور کامل تغییر دهیم.

سرمربی بارسلونا همچنین درباره بازیکنان گفت: تیم فعلی ما بازیکنانی دارد که می توانند تفاوت ایجاد کنند، پدرم، فاطی و فران تورس اکنون انتخاب 11 شخصیت اصلی را برای من سخت کرده اند.

انتهای پیام/این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید