صدرنشینی تیم‌های گلستان و کرمانشاه در دور نهایی مسابقات کبدی قهرمانی کشور+ برنامه دیدارهای روز دوم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، رقابت‌های مرحله نهایی مسابقات کبدی قهرمانی کشور از روز گذشته ( 17 مهرماه) به میزبانی شهر گرگان آغاز شد. در این مرحله 120 کبدی کار در قالب 8 تیم از استان‌های گلستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، مرکزی، آذربایجان غربی، خوزستان، کرمانشاه و گیلان به مدت 3 روز با هم رقابت می‌کنند.

در روز نخست مسابقات این مرحله که در دو نوبت صبح و عصر دیروز برگزار شد، تیم کبدی استان‌های گلستان و کرمانشاه با شکست رقیبان و کسب امتیاز کامل از دیدارهای خود، صدرنشین شدند.

دیروز تیم کبدی گلستان توانست در دیدارهایی کاملا یک طرفه و با اقتدار تیم‌های کبدی از هرمزگان و خوزستان را شکست دهد و در صدر گروه الف این رقابت‌ها قرار بگیرد. در این گروه تیم‌ گیلان به همراه خوزستان هر 2 با کسب یک برد و یک باخت به ترتیب در رده‌های دوم و سوم و تیم هرمزگان با 2 باخت و بدون برد در رده چهارم جدول این گروه قرار گرفتند.

در گروه ب این رقابت‌ها نیز تیم کرمانشاه با 2 برد و بدون باخت در صدر جدول این گروه قرار گرفت و بعد از آن تیم‌های کبدی استان مرکزی و سیستان و بلوچستان با یک برد و یک باخت و تیم گیلان با 2 باخت به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم ایستادند.

برد قاطع تیم‌های گلستان و خوزستان در نخستین روز مسابقات کبدی قهرمانی کشور + نتایجمرحله نهایی مسابقات کبدی قهرمانی بزرگسالان کشور در گرگان آغاز شد

این رقابت‌ها عصر امروز ( یکشنبه) نیز پیگیری می‌شود و از دور سوم و پایانی مرحله مقدماتی (گروهی) چهار دیدار برگزار خواهد شد. در اولین مسابقه عصر امروز تیم خوزستان به مصاف تیم هرمزگان خواهد رفت و تیم گلستان با تیم آذربایجان غربی مسابقه خواهد داد. همچنین در مسابقه سوم و چهارم تیم‌های سیستان و بلوچستان و گیلان به ترتیب در برابر تیم‌های کرمانشاه و مرکزی قرار خواهند گرفت.

پس از پایان رقابت‌های عصر امروز تیم‌های اول و دوم هر گروه به دور بعد راه خواهند یافت و مرحله نیمه نهایی نیز صبح روز دوشنبه ( 19 مهرماه) برگزار می‌شود.

با توجه به طرفداران پرشمار ورزش کبدی در استان گلستان، برخی از مسابقات این تیم‌ها به طور زنده و مستقیم از سیمای مرکز استان پخش می‌شود و علاقه مندان امروز هم می‌توانند ساعت 17 عصر به تماشای مسابقه تیم‌های گلستان و آذربایجان غربی بنشینند. همچنین در ساعت 18 نیز مسابقه تیم‌های سیستان و بلوچستان و کرمانشاه نیز به صورت زنده از شبکه استانی پخش خواهد شد.

انتهای پیام/582/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید