صدور ۳۲۷ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در البرز

استانها / البرز

http://fna.ir/60wsh ۰ صدور ۳۲۷ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در البرز

رییس صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از ابتدای سال تا کنون ۳۲۷ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در استان البرز صادر شده است.

صدور ۳۲۷ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در البرز

رامین ربیعی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی پروانه بهره برداری در البرز صادر شده است،گفت: حجم سرمایه گذاری انجام گرفته در این تعداد واحد صنعتی بالغ بر ۱۱ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال بوده است که به صورت مستقیم برای بیش از ۱۱ هزار و ۲۱۳ نفر اشتغالزایی داشته اند.

وی ادامه داد: در مجموع ۳۲۷ پروانه بهره برداری صادر شده، استان البرز در تعداد پروانه صادره رتبه پنجم و در تعداد اشتغال ایجاد شده رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: علیرغم برخی فشارهای تحمیلی خارجی به حوزه تولید کشور، باید اذعان نمود که هنوز بسیاری از صنعتگران با چشم امید به آینده، بسیار پرتلاش تر از پیش گام برداشته و به دنبال حفظ و توسعه شرایط کاری و تولیدی خود هستند.

ربیعی اضافه کرد: هم اینک ۵۷۷ طرح نیمه تمام صنعتی با پیشرفت بالای ۶۰ درصد در استان داریم که در صورت تکمیل، اشتغالزایی برای ۲۹ هزار نفر را به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته به ثمر رساندن طرح های نیمه تمام صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در اولویت این سازمان قرار گرفته است.

انتهای پیام/ج

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید چرخه اقتصادی البرز کرج خبرگزاری فارس پروانه صدور صنعت معدن تجارت این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • تبدیل روستای کندوان به مسیر گردشگری

  • راهکار اقتصاد اسلامی برای اصلاح اقتصاد

  • دوای درد اقتصاد از نگاه خرمدل

source

دیدگاهتان را بنویسید