صهیونیست ها از پخش اذان در مسجد الاقصی جلوگیری کردند


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی به تجاوزات خود به مسجد الاقصی و مردم فلسطینی حاضر ادامه می دهد.

خبرگزاری فلسطینی شهاب گزارش داد رژیم صهیونیستی از پخش اذان عشاء در روز سه شنبه در مسجد الاقصی جلوگیری کرده است.

این در حالی است که در ماه مبارک رمضان سال گذشته، صهیونیست ها اجازه پخش اذان از عشاء از مسجد الاقصی در اولین روز این ماه را نداشتند.

این اقدام خشم مردم و گروه های فلسطینی را برانگیخت. جنبش حماس به یک معنا این مشکل را محکوم کرده و تاکید کرده است که چنین مشکلاتی تجاوز نژادپرستانه به اماکن مقدس است.

حازم قاسم، سخنگوی حماس با تاکید بر اینکه صهیونیست ها احساسات مسلمانان را نادیده می گیرند، گفت که ممانعت از اذان نقض آزادی مذهبی است.

این در حالی است که گردان های شهید عزالدین قسام از شاخه های نظامی حماس مسئولیت عملیات استشهادی صبح دوشنبه گذشته در شهر اریل غرب صهیونیستی را بر عهده گرفتند.

این گروه فلسطینی تاکید کرد که این عملیات پاسخی به تجاوزات وحشیانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی و مردم مومن بوده و رژیم صهیونیستی عواقب آن را در نظر نگرفته است.

تیپ های القسام گفتند که به عملیات مجاهدین خود افتخار می کنند. مجاهدین در کنار دیگر نیروهای مقاومت فلسطین در سرزمین های اشغالی می جنگند. در این بیانیه تاکید شده است که این عملیات آخرین در نوع خود نخواهد بود.

طارق عزالدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در کرانه باختری در واکنش به این خبر گفت: کرانه باختری با قدرت (در جزئیات بیشتر) ادامه دارد.

انتهای پیام/.
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید