طلسم ربیعی مقابل شکست بیگ 3/ کرمان مهمان خوبی برای سپاهان نیست


به گزارش ایرنا، تیم فوتبال مس رفسنجان در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر ایران به مصاف سپاهان رفت و در نهایت با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان خود گذشت و با 26 امتیاز و فاصله گرفتن از سپاهان در رده چهارم جدول قرار گرفت. به سه امتیاز کاهش دهید.

این چهارمین تقابل مس و سپاهان در لیگ برتر بود که پس از سه باخت متوالی به برتری تیم اول رفسنجانی منجر شد. محمد ربیعی در سه تقابل قبلی با نتایج 2-1، 5-1 و 2-0 مغلوب طلایی شده بود اما مس و مربی جوانش محرم در نهایت نویدکیا را آرام کردند.

ربیعی از زمان حضور مس در لیگ برتر در این تیم حضور داشت. آنها امروز (شنبه) دهمین دیدار خود در این مسابقات را مقابل سه تیم بزرگ فوتبال کشورمان (پرسپولیس، استقلال و سپاهان) برگزار کردند و در نهایت توانستند طلسم را بشکنند و ابتدا پیروزی را قطعی کنند. 8 باخت و یک تساوی حاصل تلاش مس در تقابل های قبلی با Big3 بود.

سپاهان هم برای پنجمین بار در این فصل شکست خورد. البته باید بگوییم که آنها عملا ششمین باخت خود را در بازی شانزدهم تجربه کردند. شاگردان محرم نویدکیا در نیم فصل اول در سیرجان با نتیجه 4 بر 2 مغلوب گل گهر شدند اما استفاده امیر قلعه نویی از باگنما باعث شد تا کمیته انضباطی پیروزی 4 بر 2 را با شکست انضباطی 3 بر صفر جایگزین کند.

در واقع سپاهان امسال در دو سفر خود به استان کرمان نه تنها هر دو بازی را باخت، بلکه هفت گل دریافت کرد و سه گل نیز به ثمر رساند.

طلسم ربیعی مقابل شکست بیگ 3/ کرمان مهمان خوبی برای سپاهان نیست

دیدگاهتان را بنویسید