طیبی: حریف سرسختی برای پرسپولیس هستیم/ مشکلات مالی در انگیزه ما تأثیر منفی نمی‌گذارد

– اخبار ورزشی –

محمد طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت فعلی تیمش در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: خوشبختانه شرایط فنی و روحی تیم خیلی خوب است و بچه‌ها با انگیزه بالایی تمرین می‌کنند. از طرفی اتحاد و همدلی در تیم موج می‌زند و من اطمینان دارم که صنعت نفت لیگ امسال را با رتبه‌ای خوب به پایان خواهد رساند.

وی در مورد عملکرد خوب خط دفاعی صنعت نفت و اینکه بعد از اضافه شدنش به این تیم، آنها در دو بازی اخیر گلی دریافت نکردند، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در این دو بازی گل نخوردیم و من هم به‌عنوان یک بازیکن تلاش می‌کنم تا به تیمم کمک کنم. امسال تیم خوبی داریم و علیرضا منصوریان هم همیشه تلاش می‌کند تا به بازیکنان روحیه بدهد. همه نفرات تیم نیز برای گل زدن و گل نخوردن تلاش می‌کنند.

مدافع صنعت نفت راجع به مشکلات مالی این باشگاه و عدم پرداخت حق و حقوق بازیکنان تصریح کرد: در آستانه هفته ششم هنوز پولی دریافت نکردیم، ولی مشکلات مالی در انگیزه ما تأثیر منفی نمی‌گذارد، چون نام صنعت نفت از هر چیزی برای‌مان مهمتر است.

طیبی درباره بازی تیمش با پرسپولیس آنهم در شرایطی که سرخپوشان تهرانی از روزهای اوج فاصله دارند، خاطرنشان کرد: من دوست دارم بیشتر در مورد تیم خودمان حرف بزنم. پرسپولیس حریفی بزرگ و قابل احترام است، ولی ما می‌خواهیم در ورزشگاه آزادی به پیروزی برسیم و حریفی سرسخت برای آنها هستیم. فصل گذشته در ورزشگاه آزادی شکست خوردیم و امیدوارم آن باخت را جبران کنیم. این درست است که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم و قرار است هواداران هم در ورزشگاه باشند، ولی مطمئن باشید بازی خوبی را برابر پرسپولیس انجام خواهیم داد و امیدوارم با امتیاز به آبادان برگردیم.

برگزاری دیدار پرسپولیس – صنعت نفت با حضور تماشاگران

انتهای پیام /

source article

دیدگاهتان را بنویسید