ظرفیت نیروهای انقلابی کردستان را در اختیار استاندار جدید قرار می‌دهیم

– اخبار استانها –

حجت الاسلام سید محمد سادات در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با تبریک انتصاب و آغاز به‌کار استاندار جدید کردستان اظهار داشت: تمام تمام توان و ظرفیت نیروهای انقلابی استان کردستان را در اختیار استاندار جدید قرار می‌دهیم.

وی افزود: استان فرهنگی و ولایت‌مدار کردستان افتخار دارد که با رای قاطع به حضرت آیت الله دکتر رئیسی و در واقع رای به گفتمان اصیل انقلاب پایبندی خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده و در سخت‌ترین شرایط از مسیر انقلاب و رهبری عدول نکرده است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کردستان تصریح کرد: امیدواریم با بازگشت نیروهای انقلابی به صحنه مدیریت استان بر اساس مدل مدیریت جهادی و پاسخ به خواسته‌ها و انتظارات به حق مردم به احیای سرمایه اجتماعی کمرنگ شده که همانا رضایت‌مندی مردم است به بهترین شکل ممکن تقویت شود.

استاندار جدید کردستان: افق‌های بلند برای پیشرفت استان کردستان پیش‌رو داریماستاندار جدید کردستان با حضور وزیر کشور معرفی شد

وی گفت: مردم نجیب و شریف کردستان انتظار دارند شعارهای ریاست جمهوری را در عمل مشاهده کرده و شیرینی و حلاوت آن را احساس کنند.

سادات ضمن حمایت قاطع از زارعی کوشا استاندار جوان و انقلابی که اکنون مسئول اجرایی کردن اهداف و برنامه‌های دولت آیت الله رئیسی در استان را بر عهده دارد، اظهار کرد: با استاندار جدید وظیفه و مأموریت مشترکی داشته و در راستای اجرای سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم در کردستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/486/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید