عدم نگهداری خودرو با نقص جزئی در پارکینگ کناری ایران – اتو – تابناک


هیچ خودرویی با نقص جزئی در پارکینگ های جانبی ایران خودرو نگهداری نمی شود

به گزارش تابناک به نقل از ایکوپرس – بابک رحمانی تاکید کرد: ایجاد شبهه تخلیه پارکینگ مرکزی ایران خودرو در سیزدهم مرواردین و انتقال خودروهای دارای کسری قطعات به پارکینگ های بی اساس.
سخنگوی گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اینکه تلاشگران این شرکت در کنار تامین کنندگان توانستند در تعطیلات نوروزی 1401 به تکمیل و تجاری سازی خودروهای معیوب سرعت ببخشند، گفت: تنها در 13 مرواردین حدود 4500 دستگاه خودرو کامل و آماده به کار گرفته شده است. تحویل بین مشتریان توزیع شده است، ضمن اینکه با تسریع در تحویل، توانسته ایم 20000 دستگاه خودرو را همزمان با ایام تعطیل و 25 اسفند از سال گذشته تا 13 فروردین ماه امسال تحویل و تحویل مشتریان دهیم.
رحمانی کاهش تعداد بدهی های معوق را یکی از دستاوردهای اخیر ایران خودرو عنوان کرد و گفت: این رقم از 25 هزار دستگاه در اوایل بهمن ماه به 15 هزار دستگاه در 13 فروردین کاهش یافته است.
وی افزود: در این بین با تسریع در تکمیل خودروهای معیوب، تعداد پیشنهادات بازار افزایش یافته است به طوری که در دو ماهه پایانی سال گذشته، حمل و توزیع خودرو نسبت به 10 ماه گذشته 17 عدد افزایش یافته است. درصد این افزایش عرضه برخلاف سال های گذشته مانع از افزایش قیمت محصولات خودرو ایرانیان در بازار شد و در برخی محصولات کاهش قیمت داشت.
رحمانی گفت: تعداد خودروهای کف پارکینگ در اوایل بهمن ماه سال گذشته بیش از 80 هزار دستگاه بوده که اکنون کاهش چشمگیری داشته است.
سخنگوی گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اینکه کارکنان این گروه صنعتی با تولیدکنندگان و تامین کنندگان با تلاش جهادی و شبانه روزی برای افزایش عرضه خودرو و ایجاد تلاطم در بازار، همدلی کردند، تاکید کرد: از تمامی انتقادات سازنده که ار مسیر است. برای دستیابی به اهداف و به حداکثر رساندن رضایت مشتری، استقبال می کنیم.
وی افزود: گروه صنعتی ایران خودرو بر اساس منویات مقام معظم رهبری و فرمایشات رئیس جمهور و مقام عالی وزارت صمت به دنبال عرضه خودروهای با قیمت رقابتی و باکیفیت به مشتریان است و از این رو برنامه های متنوعی دارد. در دست اقدام بوده و نتایج آن برای مشتریان گرامی ملموس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید