عضو انصارالله یمن: آزادسازی کشورمان را ادامه می‌دهیم

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن به بیانیه پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل درباره توقف فوری درگیری در مأرب واکنش نشان داد.

وی در توییتی نوشت: عملیات نظامی ما در داخل و خارج تا آزادسازی آخرین وجب از خاک یمن و شکست محاصره زمینی، دریایی و هوایی با قدرت سلاح ادامه خواهد داشت، زیرا ما نه به وجدان بیدار جهانیان بلکه به یاری خداوند و قدرت خودمان امید بسته‌ایم.

البخیتی افزود: کشورهای جهان یا باید به خواست یمنی‌ها برای باز پس گرفتن حاکمیت و استقلال کشور خود از راه مسالمت‌آمیز احترام بگذارند یا در غیر این صورت آنها [یمنی‌ها] از راه جنگ اقدام می‌کنند.

عربستان سعودی ضمن ائتلاف با برخی کشورهای عربی منطقه از ششم فروردین 94 حملات گسترده علیه یمن را کلید زد تا از این طریق بتواند «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهوری مستعفی و فراری یمن را به قدرت بازگرداند که این حملات به‌جز ویرانی یمن و کشتار هزاران انسان بی‌گناه نتیجه‌ای برای رژیم سعودی نداشته است.

تجاوز نیروهای ائتلاف عربی ـ آمریکایی به‌سرکردگی عربستان سعودی به یمن تاکنون موجب خلل در مقاومت مردم این کشور نشده است.

یمن| دفع حملات گسترده مزدوران در تعز/عربستان مدعی انهدام پهپاد یمنی‌ها شدپیشروی ارتش یمن در جنوب مأرب؛ «الجرشه» آزاد شدنقض گسترده آتش‌بس در الحدیده یمن/شهادت شهروند یمنی در حملات عربستان

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید