عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌و‌گو با تسنیم: مجلس به حوزه دلالان مسکن ورود پیدا می‌کند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز ، موضوع مسکن و زمین در سال‌های اخیر به یک دغدغه تبدیل شده است به نحوی که در این مدت منزل و زمین افزایش قابل توجه و غیرطبیعی داشته است و این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

رحمت‌الله فیروزی پور در این رابطه در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن اشاره به وجود دلالان و سوداگران در حوزه زمین و مسکن اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در این زمینه با تصویب قوانین سختگیرانه جلوی این افراد را می‌گیرد چراکه وجود دلالان در بازار مسکن در سال‌های اخیر باعث افزایش قابل توجه زمین و خانه شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش سرسام آور قیمت مسکن را یکی از نارضایتی‌های امروز کشور دانست و افزود: این موضوع موجب بروز معضلات زیاد برای مردم به ویژه قشر جوان شده است و بر همین اساس لازم دولت در این زمینه تدبیر ویژه‌ای بیندیشد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر تعیین تکلیف 10 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته به آستان امامزاده آقا علی عباس بادرود(ع) ابراز داشت: این مبلغ در سفر رهبر معظم انقلاب به این امامزاده عظیم‌الشان مصوب شده و لازم است اقدامات لازم در این زمینه صورت پذیرد.

وی ضمن اشاره به وجود مشکلات زیرساختی امامزاده آقا علی عباس(ع) بادرود گفت: لازم است دستگاه‌های متولی در زمینه رفع مشکلات این امامزاده نظیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه ورود پیدا کنند و در زمینه رفع مشکلات اقدام کنند.

فیروزی پور ضمن تاکید بر ارتقاء حوزه قضایی شهر بادرود با وجود جمعیت 30هزار نفری تصریح کرد: این منطقه تنها با سه قاضی اداره می‌شود و لازم است به دلیل دوری حوزه قمصر، جوشقان و کامو و چوگان از مرکز شهر کاشان لازم است حوزه قضایی این منطقه نیز ارتقاء پیدا کند.

سازندگان داخلی توان ساخت 1 میلیون مسکن را دارند/ شاکری: بحث استفاده از کشورهای دیگر مطرح نیستمعلمان کهگیلویه و بویراحمد همچنان در انتظار تأمین مسکن هستند30 هزار نفر در طرح جهش مسکن در استان گلستان صاحب خانه می‌شوند

وی با بیان اینکه بیمارستان خاتم الانیاء(ص) نطنز نیازمند تجهیز و تامین پزشک متخصص و نیروی انسانی است و لازم است دولت در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد تا شاهد ارتقاء حوزه درمانی این منطقه باشیم.

انتهای پیام/804/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید